شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:50 منتشر شده در مورخ: 1394/01/26 شناسه خبر: 284180
روحانی در ورزشگاه عضدی رشت:

گزارش تصویری/سفر رئیس‌جمهور به استان گیلان

گزارش تصویری/سفر رئیس‌جمهور به استان گیلان
رییس جمهوری اسلامی ایران در ورزشگاه عضدی گفت: امسال دولت با همه توان در برابر ملت تلاش خواهد کرد تا خداوند راضی باشد. از منافع حزبی بگذریم و به منافع ملی بیاندیشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرنگار ۸دی نیوز، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، با حضور در وررشگاه عضدی برای مردم رشت سخنرانی خواهد کرد.

از ساعتی پیش مردم، ورزشکاران، دانش آموزان و ماموران امنیتی در خیابانهای منتهی به ورزشگاه عضدی حضور دارند.

آیت الله قربانی در این مراسم گفت: امیدواریم دولت برای چای و برنج برنامه های مناسبی داشته باشد.

رییس جمهور در ورزشگاه عضدی گفت: امسال سال فاطمی است آغازش تا پایانش به نام فاطمه زهرا (س) است. امسال سال دخت پیامبر اسلام است. امسال رحمت است. امسال سال همدلی و اتحاد است. امسال سال دولت و ملت است.

روحانی در ادامه گفت: امسال دولت با همه توان در برابر ملت تلاش خواهد کرد تا خداوند راضی باشد. از منافع حزبی بگذریم و به منافع ملی بیاندیشیم.

وی اظهار داشت: رییس جمهور آمریکا و همه قدرتهای جهان به این نتیجه رسیدند که نظام مستحکم دینی ایران قابل تغییر نیست.

رییس جمهور روحانی با اشاره به اتحاد ملت و دولت گفت: دولت و ملت به اصول خود پایبند است اما به گفته نرمش قهرمانانه رهبری اعتقاد داریم.

حجت الاسلام روحانی گفت: اینکه شبکه های خارجی، مزدوران منطقه، کنگره آمریکا یا هرکس دیگر چه می گویند به ما مربوط نیست. ما در برابر تعامل، تعامل می خواهد.

رییس جمهور در ادامه گفت: دنیا بداند، رییس جمهور آمریکا بداند، سنا بداند، ۵+۱ بداند، همه بدانند در این توافق اگر تحریم ها پایان نیابد توافقی صورت نخواهد گرفت.

انتهای پیام/پ