شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: چندرسانه ای
ساعت: 15:28 منتشر شده در مورخ: 1394/01/31 شناسه خبر: 288217

گزارش تصویری/نان یا طعم کتاب!

گزارش تصویری/نان یا طعم کتاب!
ناصر بلباسی نانوای خوش ذوقی است که تنها دغدغه اش برای مشتریان، آماده کردن نان سالم و با کیفیت نیست بلکه برای مشتریانش دغدغه دانایی دارد.

به گزارش سرویس چند رسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛کمتر کسی است که در شهرک لاکانشهر واقع در ۵ کیلومتری شمال شهر رشت اسم ناصر بلباسی نانوای جوان شهرک را بشنود و دهانش به تعریف باز نشود. نه به خاطر اینکه بعد از مدتها آمده و نانوایی نیمه جان شهرک را راه انداخته است. حتی به خاطر اخلاق خوش و لب همیشه خندانش هم نیست. و یا حتی بخاطر نان های با کیفیت و شیرمال های خوش طعمی که به دست مردم می دهد. همه ناصر را بخاطر خوش ذوق و مبتکر بودنش می شناسند. نانوایی که به فکر دقایق معطلی مشتریانش در صف نانوایی است و برای آن دغدغه دارد.

توی نانوایی ناصر که پا می گذاری، اولین چیزی که نظر هر تازه واردی را جلب می کند کتابخانه کوچک گوشه نانوایی و پیامهای اخلاقی است که به دیوار زده است.

برای اینکه مشتریان از وقتی که در نانوایی می گذرانند خوب استفاده کنند به فکرم رسید که تعدادی کتاب از کتابخانه شهرک قرض بگیرم و با کتابهایی که خودم داشتم، در اختیار مشتریان بگذارموی درباره کتابخانه کوچکش توضیح می دهد: تاثیر کتاب خواندن را در زندگی ام زیاد دیده ام و همه دور و اطرافیانم را هم به کتاب خواندن تشویق می کنم. به همین خاطر به فکر افتادم تا برای مشتریان نانوایی که وقت زیادی را اینجا می گذرانند، چاره ای بیندیشم.

انتهای پیام/ ر

عکس:علی اسدللهی

https://www.dana.ir/288217
ارسال نظر
نظرات