شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:04 منتشر شده در مورخ: 1394/02/05 شناسه خبر: 291699

تبانی وحشتناک در لیگ برتر فوتبال ایران

تبانی وحشتناک در لیگ برتر فوتبال ایران
یکی از بازیکنان تیم بالای جدولی، با تیم رقیب توافق کرده که فصل بعد را به این تیم پولدار بپیوندد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانادر فوتبال ایران خبرهایی وجود دارد که انتشار آن به جای ایجاد دردسر برای بازیکن و مربی متخلف، برای رسانه ایجاد مشکل می‌کند. برای جلوگیری از شکایت تیم‌های متخلف، رسانه ها مجبورند چنین اخباری را گاهی با دادن کد به مخاطبان ارائه کنند.

 

یکی از بازیکنان تیم بالای جدولی، با تیم رقیب توافق کرده که فصل بعد را به این تیم پولدار بپیوندد. مدیران و مربیان تیم بالای جدولی که با تیم خریدار، رقابت تنگاتنگی دارند، از این موضوع مطلع شدند و بازیکن‌شان را نیمکت نشین کرده‌اند.

 

طبق آخرین اخبار، موضوع به همین جا ختم نشده و مسئولان این تیم، به صورت محرمانه از این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش شکایت کرده‌اند و منتظر جواب شکایت هستند.

 

این بازیکن خارجی از جمله بازیکنان تاثیرگذار تیمش بوده و مربیان به بازی‌های ضعیف چند وقت اخیر او هم مشکوک شده بودند. او بدون هماهنگی با مربیان، چند جلسه‌ای را هم در تمرینات غیبت داشت که پس از کش و قوس های فراوان، این بازیکن مشکلات خانوادگی را دلیل غیبت‌هایش عنوان کرد.

 

اما مسئولان این تیم خیلی زود متوجه حقیقت شدند و دریافتند این بازیکن با تیم رقیب به توافق رسیده و قراردادی غیررسمی را برای فصل بعد منعقد کرده است. آنها هم به صورت محرمانه از او و مدیربرنامه‌هایش شکایت کرده‌اند و در بازی‌های اخیر هم کمتر به او میدان داده‌اند.

 

باید منتظر ماند و دید چه حکمی برای بازیکن خارجی تاثیرگذار فوتبال کشورمان صادر می‌شود.

بانک ورزش

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/291699
ارسال نظر
نظرات