شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: چندرسانه ای
ساعت: 14:37 منتشر شده در مورخ: 1394/02/05 شناسه خبر: 292026

گزارش تصویری/اتباع خارجی در جنگ با داعش

گزارش تصویری/اتباع خارجی در جنگ با داعش
در حالیکه تعداد تروریست های خارجی که به عضویت گروه داعش در می آیند همچنان رو به افزایش است شماری از اتباع خارجی در شمال "حسکه" با تشکیل گروهی نظامی به سربازان کرد در نبرد با داعش کمک می کنند.

به گزارش سرویس چند رسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛آخرین گزارش ها حاکی از آن است که تعداد خارجی‌هایی که کشورشان را به منظور پیوستن به گروه‌های تروریستی نظیر القاعده و داعش ترک کرده‌اند، اکنون به بیش از 25 هزار تن رسیده است.

 
 یک کمیته کارشناسان ناظر بر تحریم های سازمان ملل علیه القاعده در گزارشی اعلام کرد که براساس تحلیل این کمیته در فاصله اواسط سال 2014 تا مارس 2015 تعداد تروریست های خارجی در سراسر جهان به میزان 71 درصد افزایش پیدا کرده است.
 
در جبهه مقابل اتباع کشورهای مختلف نیز برای جلوگیری از گسترش خطر داعش به طور داوطلبانه به سوریه و عراق آمده و در نبرد با داعش شرکت می‌کنند. گروهی "آزادی" یکی از گروه هایی است که اعضای آن از کشورهای مختلف در شمال "حسکه" گرد هم آمده اند تا به کردها در نبرد با داعش کمک کنند. برخی از اعضای این گروه از سربازان سابق ارتش و برخی بدون هیچگونه تجربه جنگی هستند. پیشمرگ های کرد برای اعضای این گروه نام های کردی انتخاب کرده اند. گزارش تصویری زیر از این گروه داوطلب بین المللی که برای مقابله با داعش تشکیل شده است در خبرگزاری فرانسه منتشر شده است

عکس دسته جمعی گروه "آزادی"

سلاح های گروه آزادی در مقر این گروه در "تل تمر" در "حسکه"، نزدیک مرز ترکیه

]

"هوال دلساد" سرباز 26 ساله اهل امریکا عکس خانواده اش را جلوی دوربین نشان می دهد.

"هوال اجیت" سرباز سابق ارتش امریکا، 26 ساله در حال نشانه گرفتن

انتهای پیام / ر

https://www.dana.ir/292026
ارسال نظر
نظرات