شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1394/02/05 شناسه خبر: 292060

کی روش برای چندمین بار در تیم ملی ماندنی شد!

کی روش برای چندمین بار در تیم ملی ماندنی شد!
مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان از تفاهمی سه جانبه برای ادامه کار کارلوس کی‌روش خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا رضا حسنی‌خو پس از جلسه‌ای که با حضور کی‌روش و کفاشیان در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس تفاهم و فضایی که به وجود آمد قصد بر این شد که کی‌روش کارش را در تیم ملی دنبال کند و به تفاهمی سه جانبه مابین سرمربی تیم ملی، رییس فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان رسیدیم.

 

وی ادامه داد: در جلسات قبلی نیز به تفاهم‌نامه‌ای رسیده بودیم که قرار بود بر اساس آن کار طی چارچوب و قوانین و مقررات کشور ادامه یابد و به مواضعی تاکید شد که در ذیل به آن اشاره می‌کنیم.

 

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان درباره این تفاهم سه جانبه اعلام کرد: بند اول آن این است که مقرر شد سرمربی تیم ملی بر اساس قرارداد فی‌مابین به وظایف خود عمل کند و برنامه‌ها را متناسب با شرایط و امکانات فدراسیون فوتبال و نیز هماهنگی سازمان‌های مربوطه ارائه کند.

 

حسنی‌خو ادامه داد: بند دوم این تفاهم‌نامه این است که فدراسیون فوتبال بر اساس شرایط، ملزومات تیم ملی را فراهم کند و اعتبارات مورد نیاز را برای تیم ملی به عنوان اولویت قرار دهد. علاوه بر این با توجه به سال همدلی و همزبانی در کشور، همدلی و همزبانی مدیریتی در فدراسیون فوتبال دنبال شود چرا که اگر بخواهیم به موفقیت برسیم نمی‌توانیم در فدراسیون دو صدا داشته باشیم. اگر هم کسی تمایل ندارد می‌تواند از فدراسیون فوتبال برود چرا که وزارت ورزش جمهوری اسلامی به این نتیجه رسیده است که کی‌روش کارش را با تیم ملی دنبال کند.

 

وی ادامه داد: من در صحبت‌هایی که با رییس فدراسیون فوتبال داشتم او خاطرنشان کرد که کی‌روش برنامه‌هایش را برای جام جهانی 2018 روسیه بدهد تا از مرحله اول به مرحله بعدی صعود کنیم و بتوانیم برای رسیدن به این هدف امکاناتی که نیاز دارند را فراهم کنیم.

 

حسنی‌خو درباره پرداخت رقم قرارداد کی‌روش نیز بیان کرد: وزارت ورزش تعهدی برای پرداخت رقم عقد قرارداد کی‌روش نداده است بلکه وزارتخانه به فدراسیون‌ها مبالغی را جهت پیشبرد کارهایشان می‌دهد که فدراسیون فوتبال هم جزئی از آن‌هاست.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/292060
ارسال نظر
نظرات