شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 06:44 منتشر شده در مورخ: 1394/02/07 شناسه خبر: 293227

پرسپولیس دیگر هیات مدیره هم ندارد!

پرسپولیس دیگر هیات مدیره هم ندارد!
رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت:من نمی توانم درباره اتفاقاتی که در باشگاه رخ می دهد پاسخگو باشم چون از همه چیز بی خبرم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناجعفر کاشانی  در رابطه با تساوی پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: من این بازی را ندیدم و به دلیل مشغله ای که داشتم، نتوانستم حتی یک دقیقه از بازی با سایپا را مشاهده کنم. فقط شنیدم که تیم 2 گل جلو بوده و بازی به تساوی کشیده شده است. این نتیجه شاید چون در خارج از خانه بازی می کردیم، بد نبود اما روند پرسپولیس جالب نیست.

وی درباره اینکه پرسپولیس هنوز نتوانسته با برانکو به پیروزی برسد، افزود: دلیلش را بهتر است از همان هایی بپرسید که برانکو را آورده اند. تیم مسئول و سخنگو دارد و بهتر است که آنها پاسخگو باشند. من نمی توانم درباره مسائل فنی حرف بزنم چون اصلا بازیها را اکثرا نمی بینم.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در واکنش به صحبتهای نژادفلاح که گفته بازگشت سیاسی به باشگاه به خاطر بی تدبیری هیات مدیره بود و تیم را وارد حاشیه کرد، خاطرنشان کرد: در پرسپولیس اصلا هیات مدیره ای وجود ندارد که بی تدبیری هم کند. چه زمانی جلسه هیات مدیره برگزار شده که بخواهد تصمیمی بگیرد؟ از آن زمان که نژادفلاح آمده دیگر هیات مدیره ای دیده نمی شود. شاید هم از بی تدبیری از طرف خودشان بوده است.

وی همچنین اضافه کرد: بروید و از نژادفلاح بپرسید که چرا جلسه ای با هیات مدیره برگزار نمی کند و تمام تصمیمات را فردی می گیرد. من نمی توانم درباره اتفاقاتی که در باشگاه رخ می دهد پاسخگو باشم چون از همه چیز بی خبرم. اصلا نمی شود به من گفت رئیس هیات مدیره چون انگار سمتی در باشگاه ندارم.

کاپ

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/293227
ارسال نظر
نظرات