شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:36 منتشر شده در مورخ: 1394/02/07 شناسه خبر: 293576

عذرخواهی بازیکن پرسپولیس به خاطر شادی پس از گل

عذرخواهی بازیکن پرسپولیس به خاطر شادی پس از گل
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس از هواداران سایپا به دلیل حرکت بعد از گلش عذرخواهی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانااحمد نوراللهی در گفت‌وگو با فارس درباره تساوی روز گذشته پرسپولیس مقابل سایپا در کرج گفت:نمی دانم چرا برد را با مساوی عوض کردیم و همین موضوع هم باعث شد بابت گلزنی ام خوشحال نباشم.

او افزود:قبل از هرچیز باید بابت یک موضوع از هواداران سایپا عذرخواهی کنم. چند بازی بود که تا یک قدمی گلزنی می رفتم و توپ هایم وارد دروازه نمی شد. این بار که گل زدم ناخودآگاه سمت تماشاگران رفتم و اصلا حواسم نبود که آن گوشه ورزشگاه هواداران سایپا نشسته اند و البته بلافاصله هم وقتی که متوجه شدم برگشتم. قصدم بی احترامی به آن‌ها نبود و بابت این موضوع عذرخواهی می کنم.
هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بازی روند خوبی داشت و ما به دو گل رسیدیم اما ورق برگشت و آنچه داشتیم را از دست دادیم. واقعا افسوس می خورم چرا این برد برد از دست رفت.
او در مورد بازی با بنیادکار گفت:آنجا حق اشتباه نداریم و انشالله با دست پر به مرحله بعد برسیم.در آن دیدار فقط به برد فکر می کنیم.
نوراللهی در مورد دربی که در هفته پایانی لیگ برتر برگزار خواهد شد هم اظهار داشت:فعلا تا آن بازی وقت داریم و باید بازی به بازی جلو برویم.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/293576
ارسال نظر
نظرات