شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:05 منتشر شده در مورخ: 1394/02/07 شناسه خبر: 293934

حکایت‌ تیم‌های ته جدولو خودکشی نهنگ‌ها

حکایت‌ تیم‌های ته جدولو خودکشی نهنگ‌ها
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: حکایت تیم‌های ته جدول لیگ برتر مانند خودکشی نهنگ‌ها شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانامسعود رضائیان در گفت و گو فارس در مورد اینکه گفته بود اگر نتوانیم استقلال خوزستان را شکست بدهیم سقو‌ط‌مان قطعی است، گفت: خوشبختانه هیچ کدام از تیم‌های ته جدول پیروز نشدند و 5-6 تیم ته جدول یا باختند یا مساوی کردند و وضعیت در انتهای جدول تغییری نکرد. حکایت تیم‌های ته جدول لیگ مانند خودکشی نهنگ‌ها شده که همگی آنها خودشان را به ساحل می‌رسانند  و حاضر نیستند به دریا برگردند. تیم‌های ته جدول هم همگی باهم می‌بازند و هیچ تیمی برنده نمی‌شود.

وی ادامه داد: ما هنوز هم شانس بقا داریم. هرچند این هفته با یکی از سرحال‌ترین تیم‌های لیگ برتر مسابقه داریم. ذوب آهن تیم بسیار آماده‌ای است با این حال فوتبال ورزش شگفتی‌‌هاست و ما می‌توانیم مقابل تیم‌هایی که فوتبال را خوب بازی می‌کنند و بازی زیبایی را به نمایش بگذاریم.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه شکایت از باشگاه راه آهن به خاطر استفاده از یک بازیکن غیرمجاز به کجا کشید، گفت: کسرایی مدیر روابط بین‌الملل سازمان لیگ برایم شفاهی توضیح داد و من قانع شدم که در ایران هیچ تخلفی در مورد جذب این بازیکن نشده است. هر اتفاقی رخ داده در فدراسیون یا باشگاه ترکیه‌ای بوده است. البته به ما گفته شد می‌توانید از فدراسیون و اردو اسپور ترکیه به فیفا شکایت کنید و گفتیم چه حاصلی برای ما دارد گفتند هیچ! فقط باشگاه ترکیه‌ای جریمه خواهد شد و من هم دیگر پیگیر این مساله نشدم.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/293934
ارسال نظر
نظرات