شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:40 منتشر شده در مورخ: 1394/02/08 شناسه خبر: 294224

پرداخت مالیات کی روش برعهده خود اوست

پرداخت مالیات کی روش برعهده خود اوست
مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان گفت: پرداخت مالیات کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برعهده خود اوست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، مازیار ناظمی صبح امروز (سه شنبه ) در گفت وگو با رادیو ورزش در باره پرداخت مالیات کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی افزود: پرداخت مالیات کی روش برعهده خود اوست هرچند در قراردادش با فدراسیون فوتبال قید شده مالیات باید توسط فدراسیون پرداخت شود اما سازمان امورمالیاتی کی روش را می شناسد. 


وی گفت: کی روش مانند هر فرد خارجی دیگری که برای کار به ایران می آید طبق قرارداد کاری موظف به پرداخت مالیات است و باید این رقم پرداخت شود زیرا بعد از صادرات نفت حدود 20الی 30درصد درآمدهای کشور از محل همین مالیات تامین می شود.

ناظمی به مذاکره اخیر خود با مدیرکل امور مالیاتی استان تهران اشاره کرد و گفت : در صحبتی که با وی داشتم معتقد بود که پرداخت مالیات کی روش جدی گرفته نشده است .

وی اضافه کرد: قرار شد نوری، کفاشیان ومناف هاشمی معاون منابع مالی و پشتیبانی وزارت ورزش وحسنی خو مدیرکل حراست این وزارت خانه نشستی را درباره مالیات کی روش هفته آینده برگزار کنیم و تا این مسائل برطرف شود.

ناظمی اظهارداشت:این نشست با توجه به سفری که کفاشیان درپیش دارد روز دوشنبه هفته آینده برگزار می شود و دغدغه های مالیاتی کی روش نیز رفع خواهد شد.

وی افزود:هنوز بودجه سال 94 از سوی سازمان برنامه و بودجه به سازمانها و نهادها تخصیص داده نشده است و به محض تخصیص آن به وزارت خانه اولین پرداختی به فدراسیون فوتبال خواهد بود.

ناظمی گفت:همانطور که در سال گذشته نیز 95 درصد از آنچه با فدراسیون فوتبال تفاهم شده بود پرداخت شده بود ما این رقم را پرداخت می کنیم و نحوه هزینه کرد آن در اختیار خود فدراسیون است . آنچه ما باید تضمین بدهیم این است .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/294224
ارسال نظر
نظرات