شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1394/02/10 شناسه خبر: 296328

سرمربی تیم ملی قطر اخراج شد

سرمربی تیم ملی قطر اخراج شد
اتحادیه فوتبال قطر به همکاری خود با سرمربی الجزایری تیم ملی این کشور پایان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، اتحادیه فوتبال قطر جمال بلمضای، سرمربی الجزایری تیم ملی این کشور را از کار برکنار کرد. بلماضی که از سال 2010 در فوتبال قطر و در تیم‌هایی مانند لخویا و تیم ملی B قطر مشغول فعالیت بوده است، در ماه مارس سال 2014 هدایت تیم ملی قطر را برعهده گرفت و به همراه این تیم عنوان قهرمانی در رقابت‌های کشورهای حوزه خلیج فارس را کسب کرد، هرچند نمایش مردان او در جام ملت‌‌های آسیای سال 2015 تعریفی نداشت و آنها با قبول سه شکست متوالی از جمله برابر تیم ملی ایران، در مرحله گروهی از گردونه رقابت‌ها حذف شدند.

در مجموع بلماضی در 20 بازی هدایت تیم ملی قطر را بر عهده داشت که شاگردان او در 9 بازی موفق به کسب پیروزی شدند، در هفت بازی به تساوی رضایت دادند و در چهار بازی نیز بازنده میدان را ترک کردند.

در بیانیه اتحادیه فوتبال قطر در خصوص تصمیم اتخاذ شده برای برکناری بلماضی از سرمربیگری این تیم آمده است: آقای بلماضی یکی از بهترین مربیان ما بود. او روحیه بازیکنان تیم ملی را ارتقا داد و به خوبی از پس مسئولیت‌هایی که به او محول شد، برآمد. در این مدت (از ماه مارس سال 2014) بلماضی همکاری خوبی با اتحادیه فوتبال قطر داشت و از درک و اشتیاق خوبی برای پیشرفت تیم ملی قطر برخوردار بود. ما از او به خاطر خدمات و همکاری‌اش قدردانی می‌کنیم.

قطری‌ها که تمرکزشان روی بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2018 و مرحله انتخابی جام ملت‌های 2019 است، هنوز گزینه‌ای را برای جانشینی بلماضی معرفی نکرده‌اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/296328
ارسال نظر
نظرات