شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:02 منتشر شده در مورخ: 1394/02/12 شناسه خبر: 296973

نظر جالب یک مدیرعامل در مورد قهرمان لیگ برتر

نظر جالب یک مدیرعامل در مورد قهرمان لیگ برتر
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت:به جز بایرن‌مونیخ در بوندس لیگا و یوونتوس در سری A ایتالیا قهرمانی هیچ تیمی مشخص نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانامسعود رضائیان در گفت‌وگو با فارس، در مورد شکست 2 بر صفر مقابل ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازیکنان ما مقابل این تیم خیلی خوب بازی کردند و به هیچ عنوان کم‌کاری نکردند و با تمام وجود در میدان حاضر شدند و تمام روزنه‌ها را هم بسته بودند اما ذوب‌آهن تیم خیلی خوبی است و روی ضربات آزاد توانست به گل برسد. به نظر من ذوب‌آهن بهترین تیمی است که مقابل ما بازی کرده است.

وی در مورد اینکه با این شکست باز هم شانس بقا در لیگ برتر را نفت دارد یا نه، گفت: دو تیم دیگر بالاتر از ما هم باز هم طبق همان عادت دیرینه باختند و اکنون فقط فاصله 3-4 امتیاز است و ما هنوز شانس داریم که در لیگ برتر بمانیم.

رضائیان در مورد اینکه کدام تیم در این فصل قهرمان لیگ برتر خواهد شد، گفت: در حال حاضر به جز بایرن مونیخ و یوونتوس که قهرمانی‌شان در آلمان و ایتالیا قطعی است هیچ تیمی دیگری نمی‌تواند مدعی باشد که قهرمانی‌اش قطعی شده است.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه خیلی‌ها می‌گویند نفت و راه‌آهن به لیگ یک سقوط می‌کنند، گفت:‌راه‌آهن که در این هفته پیروز شدو بازی‌های آسان‌تری نسبت به سایر رقبا دارد. ما هم هنوز شانس داریم البته خیلی هم خوش‌شانسیم که این هفته با ذوب‌آهن بازی داشتیم و هفته آینده با سپاهان  مسابقه داریم که برای قهرمانی می‌جنگد و پس از آن با ملوانی مسابقه خواهیم داد که برای سقوط نکردن می‌جنگند.

انتهای پیام/ی

https://www.dana.ir/296973
ارسال نظر
نظرات