شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:35 منتشر شده در مورخ: 1394/02/12 شناسه خبر: 296976

حرف های بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست پیکان

حرف های بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست پیکان
کاپیتان پرسپولیس گفت: دو بازی مهم تا پایان فصل مقابل بنیادکار و استقلال پیش رو داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا محمد نوری پس از برتری یک بر صفر مقابل پیکان اظهار داشت: این برد را به هواداران تبریک می‌گویم، چون فصل سختی را پشت سر گذاشتند. خوشحالی ما این است که از قعر جدول فاصله گرفتیم.

وی در مورد بازی‌های آینده پرسپولیس گفت: دو بازی مهم مقابل بنیادکار و استقلال داریم، با تمام قدرت حاضر خواهیم شد. بازی قبل دربی نمی‌تواند چندان برای ما مهم باشد.

کاپیتان پرسپولیس در مورد موقعیت‌های از دست رفته این تیم مقابل پیکان گفت: چندین موقعیت داشتیم که استفاده نکردیم. استرس زیادی روی بازیکنان است، اما مهم این بود که سه امتیاز را گرفتیم.

* گابریل: باید ببینم پرسپولیس مرا می‌خواهد یا نه

هافبک برزیلی پرسپولیس در مورد برتری پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت: بازی خوبی بود و مهم این بود که توانستیم به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم.

وی در مورد اینکه آیا فصل بعد در پرسپولیس می ماند یا خیر، عنوان کرد: ابتدا باید ببینم پرسپولیس مرا می‌خواهد یا خیر.

عالیشاه:با پرسپولیس قرارداد ندارم

 امید عالیشاه پس از برتری یک بر صفر مقابل پیکان اظهار داشت: امسال با نتایجی که کسب کردیم شرمنده هواداران شدیم و حرف دیگری نمی‌توانیم بزنیم. امیدوارم با برتری مقابل بنیادکار در روز چهارشنبه بتوانیم به دور دوم صعود کنیم.

هافبک پرسپولیس ادامه داد: امیدوارم هواداران در این بازی هم حمایت کنند تا بتوانیم صعود کنیم.

وی در مورد اینکه فصل آینده برای پرسپولیس بازی می‌کند یا خیر،‌گفت: من قرارداد ندارم و باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

عالیشاه در پاسخ به این سؤال که چرا تیم‌های تهرانی دچار افت شده‌اند، گفت: فکر می‌کنم بی‌پولی فوتبال ما را فراگرفته است، البته مشکلات مدیریتی هم وجود دارد.

* حاتمی: امیدوارم هواداران همانند باری با النصر مقابل بنیادکار هم حمایت کنند

بابک حاتمی هم در مورد برتری پرسپولیس مقابل پیکان عنوان کرد: بازی خوبی بود و توانستیم سه امتیاز را بگیریم که آن را به هواداران تقدیم می‌کنیم. روز چهارشنبه هم امیدواریم همانند بازی با النصر ما را حمایت کنند تا با برتری مقابل بنیادکار به دور دوم لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

مدافع پرسپولیس تأکید کرد: برد مقابل پیکان از لحاظ روحی روانی برای دیدار با بنیادکار کمک زیادی به ما می‌کند. امیدوارم با تدابیری که کادر فنی درنظر خواهد گرفت و با همت بازیکنان و حمایت هواداران پیروز میدان باشیم.

انتهای پیام/خ

 

https://www.dana.ir/296976
ارسال نظر
نظرات