شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1394/02/12 شناسه خبر: 297118

ونگر: مورینیو احترام بقیه را نگه دارد

ونگر: مورینیو احترام بقیه را نگه دارد
سرمربی آرسنال از مورینیو خواست احترام بقیه مربیان دیگر را نگه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نظر می‌رسد درگیری‌های لفظی و بعضا فیزیکی مورینیو و ونگر در لیگ برتر انگلیس تمامی ندارد. وقتی مورینیو فصل گذشته این مربی فرانسوی را متخصص ناکامی لقب داد، دعوای این دو علنی شد و تقریبا هر هفته شاهد نیش زبان و طعنه‌های یکی از این دو به هم هستیم.

آرسن ونگر سرمربی آرسنال این بار قبل از بازی تیمش با هال سیتی در لیگ برتر انگلیس با انتقاد از همتای پرتغالی خود گفت: یکی از مهم‌ترین چیزها برای مربیان احترام گذاشتن به یکدیگر است و به نظر می‌رسد بعضی‌ها (مورینیو) از این بی‌بهره هستند. بعضی‌ها باید در این خصلت، خود را بهتر کنند. هر کس در زندگی خود با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند. من هم مشکلاتی دارم و این کافی نیست. شما باید همواره به یاد داشته باشید که خود را کنترل کنید و کنترل شده باقی بمانید و مودب و با احترام باشید. اما گاهی اوقات، قطعا شما فکر می‌کنید که برخی برای شما دارای احترام نیستند.

این‌ها تمام واکنش ونگر به صحبت‌های مورینیو بود؛ مربی‌ای که هفته پیش گفته بود: خسته کننده این نیست که از هفته اول در صدر باشی بلکه خسته کننده این است که 10 سال جام نبری!

آرسن ونگر در ادامه می‌گوید در زمان پیوستنش به آرسنال مجبور بود از یک شخصیت عصبی و پرخاشگر در موناکو به یک مربی آرام و متین تبدیل شود. این مربی 65 ساله می‌گوید در اولین روزهای مربیگری‌اش نمی‌توانست به درستی بر اعصابش مسلط شود، اما حضور طولانی مدتش در آرسنال او را بسیار آرام‌تر کرده است.

او در ادامه درباره دوران حضورش قبل از آرسنال گفت: من در موناکو واقعا یک بمب واقعی بودم، یک دیوانه به تمام معنا! با گذر زمان شما یاد می‌گیرید که ایده هایتان را به نحو بهتری ابراز کنید. در مقابل مشکلات صبورتر از قبل باشید. از این رو همچون جوانی در مواجهه با آن‌ها متعجب نخواهید شد. از مسائل و مشکلاتی که در حال وقوع هستند کمی فاصله می‌گیرید. در باشگاهی مانند آرسنال، شما نمی‌توانید همانند دوران اولیه حضور من در این تیم رفتار کنید. یاد گرفته‌ام که شیاطین درونم را در کنترل خود نگه دارم. هیچ وقت از اعتقاداتم عقب نشینی نکرده‌ام، اما یقیناً در نحوه ابراز احساسات و باورهایم تغییراتی ایجاد کرده‌ام.

ژان پتی در زمان حضور ونگر روی نیمکت موناکو، دستیار سمت راست و اول او بود و معتقد است همکار سابقش همچنان حس رقابت طلبی را در خود حفظ کرده و این خصیصه از او یک مربی تراز اول می سازد.

آرسنال 4 هفته به پایان لیگ با 13 امتیاز اختلاف و یک بازی کمتر نسبت به چلسی اول جدولی، در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/297118
ارسال نظر
نظرات