شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:28 منتشر شده در مورخ: 1394/02/12 شناسه خبر: 297394

بازهم نامه عذرخواهی پیام صادقیان از پرسپولیسی ها

بازهم نامه عذرخواهی پیام صادقیان از پرسپولیسی ها
- پیام صادقیان برای چندمین بار در طول یک ماه اخیر به خاطر رفتارهایش عذرخواهی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛باز هم پیام صادقیان خبرساز شد،البته این بار با یک نامه که منت آن عذرخواهی است.عذرخواهی از هواداران،پرسپولیسی ها و مردم فوتبالدوست ایران.اما آیا این عذرخواهی کفایت می کند و نمی رود و در کنار سایر عذرخواهی هایی که پیام کرده بود قرار بگیرد.

پس از جنجال در بازی با النصر عربستان بود که صادقیان از همه معذرت خواهی کرد و وعده داد که دیگر این کارها را تکرار نمی کند اما هنوز یکی دو هفته نگذشته بود که او در بازی پرسپولیس و سایپا جنجال دیگری به راه انداخت و این بار توی روی کریم باقری ایستاد و کاری کرد که داد نماد اخلاق فوتبال ایران را هم درآورد.صادقیان این بار مصاحبه نکرده و از طریق شبکه های اجتماعی هم پیغام نداده.او نامه ای نوشته و این بار مکتوب عذرخواهی کرده تا سناریو های عذرخواهی اش از فوتبالدوستان کاملا شود.

صادقیان که یکی از مهمترین استعدادهای فوتبال ایران در چند سال گذشته به شمار می‌رود، در سال دوم حضور در پرسپولیس اوقات خوشی نداشت و به دلایل مختلف از جمله مصدومیت و محرومیت، نتوانست کارایی لازم را در جمع قرمزها داشته باشد و سرانجام از این تیم جدا خواهد شد. این در حالی است که او در فصل پیش بدون شک، بهترین بازیکن تیمش بود و شاید ثبات فنی پرسپولیس و حضور علی دایی باعث این مساله بود. صادقیان در این نامه که کمی هم تلخ و احساس‌برانگیز است، ابراز امیدواری کرده که با حضور در یک فضای متفاوت شرایط خود را باز بیابد و محبت هواداران را در یک روز بهتر، جبران کند. فرزند حسن صادقیان فوتبالیست تکنیکی تبریزی همچنین در بخش دیگری از نامه‌اش به موضوع فقدان پدر پرداخته که البته دردناک است. چه خوب که صادقیان همانطور که در این نامه وعده داده به شرایط خوبش بازگردد. این همان چیزی است که همه علاقه‌مندان به فوتبال در ایران، آن را آرزو دارند. صادقیان وعده داده که به یک تیم خارجی خواهد رفت...

این نامه را که اختصاصا در اختیار "ورزش سه" قرار گرفته، بخوانید:

به نام حضرت دوست که هرچه دارم از اوست

هموطن عزیز! هوادار گرامی! سلام.

در ابتدا وظیفه خودم می دانم که این عید فرخنده را که به نام مبارک پدر مزین شده را به همه هموطنان عزیزم به ویژه پدران فداکار و دلسوز کشورم تبریک بگویم. صحبتم را از پدر، این تکیه گاه بی‌همتا شروع می‌کنم. بی‌شک اگر من هم این تکیه‌گاه را در کناره داشتم و از نصایح و راهنمایی‌های او بهره‌مند می‌شدم، در زندگی‌ام گام‌های محکم‌تری بر‌می‌داشتم. افسوس که این بنده حقیر از داشتن این نعمت یگانه سالهاست که محروم است. به هر حال وظیفه خودم می دانستم که ضمن تبریک این روز عزیز چند کلامی هم با هواداران پرسپولیس این حامیان همیشگی‌ام سخن بگویم.

باور کنید دوری سخت است.محرومیت از پوشیدن پیراهنی که عاشقش هستی دردناک است. اما می‌دانم که در این اتفاق تلخ پیام صادقیان بیش از هر کس دیگری مقصر است. افسوس که اتفاقات تلخ و حاشیه ها اجازه نداد در این فصل آنطور که هواداران سرخ لیاقت دارند برای آنها انجام وظیفه کنم. خودم را نمی بخشم که چندین مرتبه آنها را نامید و موجبات رنجششان را فراهم کردم.اما می دانم که باید از زندگی درس گرفت. امروز نوبت درس گرفتن من است.برخاستم که جبران کنم.می دانم که مسیری طولانی پیش رویم قرار دارد.

با مشورت با دوستان و بزرگان به این نتیجه رسیدم که برای شروع دوباره و فاصله گرفتن از حاشیه ها بهتر است مدتی از فوتبال ایران فاصله بگیرم. مدیر برنامه هایم در تلاش است تا مقدمات انتقالم به یک تیم خارجی را فراهم کند. مطمئن هستم این تغییر می تواند برایم سازنده و مفید باشد. با رخصت از شما هواداران و تمامی اعضای خانواده پرسپولیس مدتی از خانواده‌ام دور خواهم شد.

در این مسیر نیازمند دعای خیر شما دوستان هستم. یقین دارم در آینده روزهایی خواهند رسید که دوباره در کنار شما هواداران صمیمی موفقیت های تیم محبوبمان را با پیراهن و پرچم های سرخ جشن می گیریم. منتظر پیامی دیگر باشید.پیامی که به آن افتخار کنید.

به امید دیدار

پیام صادقیان 

hkjانتهای پیام/

https://www.dana.ir/297394
ارسال نظر
نظرات