شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:42 منتشر شده در مورخ: 1394/02/13 شناسه خبر: 297507

واکنش انچلوتی به برد پرگل بارسا

واکنش انچلوتی به برد پرگل بارسا
کارلو آنچلوتی در فاصله سه هفته تا پایان لالیگا همچنان نسبت به قهرمانی تیمش امیدوار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سرمربی رئال مادرید پس از پیروزی برابر سویا و در واکنش به پیروزی پر گل بارسلونا گفت:  بارسلونا تیم بسیار خوبی است و در خط حمله بسیار تاثیر گذار هستند هستند. همه ی آنها بسیار خوب هستند. برایم عجیب نبود آنها بتوانند این همه گل به ثمر برسانند. 

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره پیروزی برابر سویا هم گفت: پیروزی در این ورزشگاه اصلا کار راحتی نیست. اما ما پیروز شدیم و این به ما نشان داد قهرمانی هنوز در دسترس است. ما اکنون با اعتماد به نفس کافی به تورین سفر خواهیم کرد. 

آنچلوتی درباره احتمال بازی کردن بیل و بنزما هم گفت:  باید منتظر دو روز آتی باشیم. بیل امروز مشکلی نداشت و یک بازیکن مهم برگشته است. امیدوارم کریم هم برگردد. 

سرمربی رئال مادرید درباره امتیاز های از دست رفته در طول فصل گفت: اکنون فرصت خوبی برای بازگشت به عقب و صحبت درباره این مسائل نیست. ما در انتهای فصل فرصت داریم و همه این مسائل را آنالیز می کنیم. اما باید گفت مهم ترین امتیازهای فصل زمانی از دست رفت که بازیکنانی مانند راموس، مودریچ، خامس و کریم بنزما مصدوم شده بودند. 

وی در پایان درباره  اینکه رئالی ها به قهرمانی امید دارند یا خیر گفت: امید آخرین چیزی است که می میرد. تنها باید برای بردن سه بازی پایانی تلاش کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/297507
ارسال نظر
نظرات