شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:46 منتشر شده در مورخ: 1394/02/13 شناسه خبر: 297563

حرف های فان خال بعد از سومین باخت متوالی

حرف های فان خال بعد از سومین باخت متوالی
سرمربی منچستر یونایتد از شکست برابر وست برومویچ بسیار خشمگین است. او می‌گوید تیمش فرصت های زیادی را از دست داد و شایسته پیروزی در این دیدار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابعد از سه پیروزی پیاپی که منچستر یونایتد برابر تاتنهام، لیورپول و منچستر سیتی به دست آورد هواداران این تیم به عملکرد تیم محبوب خود امیدوار شدند و حتی لوئیس فان خال سرمربی هلندی شیاطین سرخ نیز تاکید کرد که تیمش به دروان سرآلکس فرگوسن نزدیک شده است اما یونایتد در سه بازی اخیر خود برابر چلسی، اورتون و وست بروموویچ نه رنگ پیروزی را دیده است و نه رنگ گل را تا همه از روزهای بد این تیم سخن به میان آورند و فان خال را نیز گزینه خوبی برای نیمکت این تیم بزرگ ندانند.

منچستریونایتد در هفته سی و پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی خود از وست بروموویچ پذیرایی کرد که این دیدار درنهایت با شکست یک بر صفر میزبان به پایان رسید تا ناکامی دیگری برای یونایتد و هوادارانش رقم خورد و لوئیس فان خال باردیگر خطر را به شدت احساس کند.

سرمربی هلندی منچستر یونایتد از شکست تیمش در این دیدار ناراحت است و براین باور است که شیاطین سرخ شایسته پیروزی در این دیدار بودند. او پس از بازی گفت: واقعا از این شکست خانگی بسیار عصبانی هستم. باید در این دیدار به پیروزی می‌رسیدیم اما فرصت‌های را یکی پس از دیگری از دست دادیم و دوباره بازنده شدیم. برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا وارد جنگ موش و گربه شده‌ایم. من و همه بازیکنان یونایتد می‌دانیم که در این جنگ کار بسیار سختی پیش رو داریم. باید اعتماد به نفس خود را حفظ کنیم و از هر فرصتی که نصیب ما می‌شود استفاده کنیم. فرصت‌های زیادی را در دیدار برابر وست برومویچ از دست دادیم. می‌توانستیم به راحتی پیروز بازی شویم.

او ادامه داد: متاسفانه در این چند بازی اخیر بسیار بد شانس بوده‌ایم. در سه بازی اخیر خود نه پیروز شده‌ایم و نه گلی به ثمر رسانده‌ایم. درست است که با چهار امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار داریم اما کسی نمی‌داند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

منچستریونایتد در سه بازی اخیر خود نتوانسته حتی یک گل به ثمر رساند. فان خال درباره این سوال که چرا تیمش در گلزنی ناکام بوده است این‌گونه پاسخ داد: شما براین باورید که من خدا هستم و می توانم پیروزی و گلزنی در هر دیداری را تضمین کنم. من خدا نیستم! ما در هر دیداری بهتر از حریف بازی می کنیم و در بیشتر زمان های بازی توپ و میدان را در اختیار داریم. متاسفانه حریفان ما چه در خانه و چه در خارج از خانه بازی دفاعی صرف را در دستور کار خود قرار می‌دهند. مهم این است که بازی به بازی در حال پیشرفت باشیم. باید این مشکلات را حل کنیم.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/297563
ارسال نظر
نظرات