شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:49 منتشر شده در مورخ: 1394/02/13 شناسه خبر: 297569

حرف زشت فغانی به سرپرست تیم لیگ برتری

حرف زشت فغانی به سرپرست تیم لیگ برتری
سرپرست تیم فوتبال سایپا گفت: علیرضا فغانی در بازی با راه‌آهن حرف زشتی به من زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناحسین خوش نظر در گفت و گو با فارس، با اشاره به اشتباهات داوری علیه تیم سایپا گفت: تیم ما در 10 مسابقه در لیگ برتر از ناحیه اشتباهات داوری لطمه خورده است. در واقع یک سوم مسابقات لیگ برتر با اشتباه داوران به ضرر تیم ما تمام شده است. نمی دانیم با این اتفاق چه باید کنیم. تنها جرم ما این است که سایپا تیمی بی حاشیه و با شخصیت است و از جار و جنجال دوری می کند. سایپا اگر امروز چنین شخصیتی در فوتبال ما دارد حاصل زحمات این باشگاه از گذشته تا به امروز بوده است و نباید اینگونه با سایپا رفتار شود.

وی ادامه داد: به گواه کارشناسان داوری در 10 مسابقه از داوری لطمه خوردیم و در بازی با راه آهن هم به ما گفتند علیرضا فغانی که بهترین داورمان است را برای شما انتخاب کردیم. بگذریم که همین فغانی در بازی با استقلال یک پنالتی و اخراج به ضرر ما اعلام نکرد و امیرحسین صادقی را باید از میدان اخراج می کرد. در بازی با راه آهن هم دو پنالتی دیگر تیم ما دیده نشد.

سرپرست سایپا در مورد اینکه بازیکن این تیم پنالتی را از دست داد، گفت: بزرگترین بازیکنان دنیا هم پنالتی از دست می دهند در بازی بایرن مونیخ و دورتموند دو بازیکن بایرن پنالتی را از دست دادند اما این دلیل نمی شود که داور دو پنالتی ما را در بازی با راه آهن نگیرد. حتی دروازه بان راه آهن هم مستحق اخراج بود.

خوش نظر با اشاره به اخراج مجید جلالی در بازی با راه آهن گفت: همه مجید جلالی را می شناسند و شخصیت او برای همه در فوتبال ایران مشخص و تعریف شده است. شما ببیند داور با تیم سایپا چه کرد که جلالی از کوره در رفت. من هم به فغانی گفتم اگر این صحنه پنالتی نبود من اشتباه کرده ام اما اگر پنالتی بود حلالت نمی کنم ولی او حرف بسیار زشتی به من زد که لایق شخصیت خودش بود. بهتر است علیرضا فغانی ادبیاتش را هم مثل داوری اش بین المللی کند. نمی دانم چرا چنین اتفاق هایی رخ داد.

وی افزود: من در گذشته اعتراض های زیادی به داوران می کردم اما دو فصل است که هیچ اعتراضی به داوران نکرده ام به جز در بازی با سپاهان که به داور گفتم خیلی بی معرفتی و محروم هم شدم. 

خوش نظر با اشاره به شرایط تیم سایپا گفت: سایپا از نظر بودجه شاید آخرین تیم جدول لیگ باشد اما با کار خوب مدیران باشگاه و کادرفنی و تلاش بازیکنان جوان توانسته نتایج خوبی بگیرد و انصاف نیست که در 10 مسابقه به خاطر اشتباهات داوری ضربه بخورد.

انتهای پیام/م

https://www.dana.ir/297569
ارسال نظر
نظرات