شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:18 منتشر شده در مورخ: 1394/02/13 شناسه خبر: 297609

انریکه: چاره‌ای جز حمله کردن نداریم

انریکه: چاره‌ای جز حمله کردن نداریم
سرمربی آبی-اناریها از پیروزی تیمش در دیدار برابر کوردوبا خوشحال است. او می‌گوید بارسلونا چاره‌ای جز حمله کردن ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابارسلونا یک پیروزی پر گل دیگر را به دست آورد. شاگردان لوئیس انریکه که در هفته سی و پنجم رقابت‌های لیگا در خانه کوردوبا به میدان رفته بودند پیروزی راحتی را به دست آوردند و توانستند برابر حریف خود با 8 گل پیروز شوند تا به صدرنشینی خود در جدول رده‌بندی ادامه دهند.

لوئیس انریکه در نشست خبری بعد از بازی نتوانست خوشحالی خود را از این پیروزی پر گل پنهان کند. او گفت: فوتبال بازی بسیار پیچیده‌ای است. یک تیم وقتی می‌خواهد پیروز شود باید به حمله کردن ادامه دهد. ما در این دیدار تا دقیقه 38 هر چند در شرایط حمله کردن بودیم اما نتوانستیم به گل برسیم. بعد از گل نخست بود که همه چیز تغییر کرد و توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم فعالیت بیشتری داشتیم. پیروزی در این دیدار برای ما ضروری بود. تلاش بسیار خوبی داشتیم. قبل از دیدار حساس برابر بایرن مونیخ به پیروزی در این دیدار نیاز داشتیم. من در هر بازی ترجیح می‌دهم که از همین شیوه استفاده کنم و اصلا چاره‌ای جز بازی هجومی نداریم. اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید در هر دیدار به پیروزی و حمله کردن فکر کنیم.

انریکه در پایان سخنان خود درباره آسیب دیدگی یوردی آلبا گفت: آسیب دیدگی او اصلا نگران کننده نیست. او مثل دیگر بازیکنان کمی احساس درد دارد اما اصلا نگران او نیستم.

انتهای پیام

 

 

 
https://www.dana.ir/297609
ارسال نظر
نظرات