شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: چندرسانه ای
ساعت: 17:31 منتشر شده در مورخ: 1394/02/13 شناسه خبر: 298286
باخبر باشید+ فیلم

آذر منصوری:اختلافی بین هاشمی و خاتمی برای انتخابات آینده به وجود نمی آید/پیام تبریک عجیب ظریف به وزیر جدید سعودی/بحران انسانی در یمن

آذر منصوری:اختلافی بین هاشمی و خاتمی برای انتخابات آینده به وجود نمی آید/پیام تبریک عجیب ظریف به وزیر جدید سعودی/بحران انسانی در یمن
سرویس چند رسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا، گزیده اخبار بیست و چهار ساعت گذشته را در قالب بسته خبری «باخبر باشید» از روزهای شنبه تا چهارشنبه برای مخاطبان عزیز آماده و منتشر می کند.

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا سرویس چند رسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا، گزیده اخبار بیست و چهار ساعت گذشته را در قالب بسته خبری «باخبر باشید» از روزهای شنبه تا چهارشنبه برای مخاطبان عزیز آماده و منتشر می کند.

آذر منصوری:اختلافی بین هاشمی و خاتمی برای انتخابات آینده به وجود نمی آید/پیام تبریک عجیب ظریف به وزیر جدید سعودی/بحران انسانی در یمن و ... از خبرهای امروز بسته خبری «باخبر باشید» است.

لازم به ذکر است  بخش جدید «اخبار شهرستان ها» نیز به «باخبر باشید» افزوده شده است.

گروه چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی دانا، منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان در خصوص این برنامه می باشد. همچنین شما می توانید اخبار مربوط به شهرستان خود را از طریق ایمیل info@dana.ir با ما در میان بگذارید.

https://www.dana.ir/298286
ارسال نظر
نظرات