شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:24 منتشر شده در مورخ: 1394/02/14 شناسه خبر: 298502

فروش یک باشگاه دیگر لیگ برتری

فروش یک باشگاه دیگر لیگ برتری
رییس هیات مدیره باشگاه صبای قم با اشاره به مشکلات مالی گفت: بازیکنان حق دارند که اعتراض کنند و ما در پی حل مشکلات آنها هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانااکبر غمخوار در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه به بازیکنان بایت اعتراض به مشکلات مالی حق می‌دهد، افزود: اسپانسری که با ما قرارداد بسته بود به تعهداتش عمل نکرده و باعث شده است که در پرداخت حقوق بازیکنان ناتوان باشیم.

وی اظهار کرد: البته سازمان لیگ هم سهم صبا از سوی حق پخش تلوزیونی را به دلیل بد قولی سازمان صدا و سیما پرداخت نکرده است. دیگر باشگاه‌های لیگ برتری هم با مشکل مالی مواجه هستند و شاید بیشتر از آنها هم به بازیکنانمان پول پرداخت کرده باشیم، اما از این مقدار راضی نیستیم.

غمخوار دیدار رییس مجلس با اعضای باشگاه صبای قم را خوب و دوستانه دانست و افزود: در فضایی دوستانه و صمیمی جلسه‌ای را برگزار کردیم و رییس مجلس قول داد که مشکل پرداخت نشدن حق پخش را پیگیری کند.

رییس هیات مدیره این تیم گفت: شهرداری قم هم با توجه به مشکلات دولت، بودجه خاصی را به تیم ما تخصیص نداده است اما با توجه به روند خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس در پی این هستیم که صبا را هم بفروشیم و به بخش خصوصی واگذار کنیم تا شاید پشتیبانی بهتری از تیم ما صورت بگیرد.

وی اظهار کرد: بدون شک با تمام بازیکنان تسویه حساب خواهند کرد چرا که تا به حال هیچ بازیکنی از این تیم طلبی نداشته است.

غمخوار با اشاره به دریافت برنامه فصل بعد از مهدی تارتار، تاکید کرد: گزینه اول باشگاه تارتار است و او هم از این پیشنهاد استقبال کرد. البته او هم دغدغه رفع مشکلات مالی را دارد. هیات مدیره از عملکرد تارتار راضی است.

رییس هیات مدیره صبا درباره نتایج این تیم اظهار کرد: شرایط امسال لیگ برتر را در هیچ فصلی ندیده‌ایم، چرا که سرنوشت هیچ تیمی در بالا و پایین جدول مشخص نشده است. تیم های صدرنشین و قعرنشین در بازی مقابل صبا و سایپا که میانه جدولی هستند از انگیزه بیشتری برخوردارند. دیدید که راه آهن قعرجدولی حریف سایپا شد.

وی ادامه داد: هدف گذاری ما برای این فصل کسب سهمیه آسیا بود که با توجه به مشکلات موجود در باشگاه نتوانستیم به این هدف برسیم اما از بازیکنان و کادر فنی راضی هستیم.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/298502
ارسال نظر
نظرات