شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:10 منتشر شده در مورخ: 1394/02/15 شناسه خبر: 299269

کاسیاس: بوفون الگوی من است

کاسیاس: بوفون الگوی من است
دروازه‌بان رئال مادرید از همتای خود در یوونتوس به عنوان الگوی دروازه‌بانی خود یاد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا کاسیاس درباره این بازی حساس گفت: بازی زیبا و هیجان انگیزی خواهد بود. هر دو تیم، بازیکنان مهمی دارند که هر کدام شیوه متفاوتی از بازی را ارائه می‌دهند. دیدار سختی برای ما خواهد بود اما رئال تورین را با نتیجه‌ای فوق العاده ترک خواهد کرد و تمام تلاشمان را می‌کنیم که در همان بازی رفت کار را تمام کنیم.

او ادامه داد: ما در شرایط سختی در لیگا قرار داریم، در حالی که یووه قهرمان ایتالیا شده است. البته فکر نمی‌کنم این مسئله که رئال در رقابت برای لالیگا است و یوونتوس فاتح لیگ ایتالیا شده است، فاکتور تاثیرگذاری باشد. ما باید هر دو رقابت را جدی بگیریم. در لالیگا همه چیز دست بارسلوناست، اما در لیگ قهرمانان، همه چیز در دستان ماست. در این دیدار آنها پوگبا را از دست داده‌اند و ما بنزما و مودریچ را در اختیار نداریم. با وجود اینکه پست راموس، هافبک دفاعی نیست، او در آنجا مستحکم ظاهر شده است ولی در پست تخصصی خودش نخواهد بود. در هر حال شرایط یکسان است.

او با تمجید از جان لوئیجی بوفون، این دروازه‌بان ایتالیایی را الگوی خود معرفی کرد و گفت: چه چیزی می‌توانم در مورد جانلوئیجی بوفون بگویم؟ او الگوی دروازه‌بانی نسل من و نسل‌های بعدی است. برای افرادی مثل من که آرزوی دروازه‌بانی داشتند، بوفون راه را به ما نشان داد و ما آرزو داشتیم در راه او قرار بگیریم. آندره‌آ پیرلو هم فوق العاده است. او به گونه‌ای با توپ کار می‌کند که تماشایش لذتبخش است. آندره‌آ در همه چیز قهرمان است. او همان کیفیتی را دارد که هواداران فوتبال زیبا مانند من، پیگیر او شویم.

کاسیاس ادامه داد: کارلو آنچلوتی لبخند را به مادرید بازگرداند. او به ما لیگ قهرمانان اروپا را هدیه داد؛ هدیه‌ای که دوازده سال در انتظار آن بودیم. او در سال 2014 با کسب چهار جام، کاری کرد که هیچ کس نکرده بود. معتقدم که بین کارلو آنچلوتی و ویسنته دل بوسکه، شباهت‌هایی وجود دارد. هر دو قهرمان هستند و از شیوه مشابهی برای مشاهده تیم استفاده می‌کنند. آنها به وجود شادابی و آسایش در ترکیب اهمیت می‌دهند و آدم مغروری نیستند.

او در پایان گفت: واقفم که هر چه سن انسان بالاتر می‌رود، لذت قهرمانی بیشتر می شود. من اولین لیگ قهرمانان را در سن هجده سالگی بردم و تاثیر زیادی در من نداشت. حالا قضیه فرق می کند. من سال‌های زیادی برای بردن جام در اختیار ندارم.

انتهای پیام

 
 
https://www.dana.ir/299269
ارسال نظر
نظرات