شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:35 منتشر شده در مورخ: 1394/02/15 شناسه خبر: 299274

انجلوتی: حضور یونتوس در نیمه نهایی سورپرایز بود

انجلوتی: حضور یونتوس در نیمه نهایی سورپرایز بود
تیم رئال مادرید امشب باید در حالی به مصاف یوونتوس برود که کارلو آنچلوتی سرمربی این تیم سابقه حضور روی نیمکت باشگاه تورینی را دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا آنچلوتی که باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم سابقش برود درباره این دیدار و تیم یوونتوس گفت: من دو سال سرمربی یووه بودم و رابطه من با هواداران خوب بود. من در این ‏باشگاه چیزهای زیادی یاد گرفتم. من با بخشی از هواداران مشکل داشتم اما چه می توانم بگویم؟ دو سالی ‏که اینجا سپری کردم، به من کمک کرد تا پیشرفت کنم. درباه یووه باید بگویم اگر آنها در نیمه نهایی است، به خاطر این است که شایستگی اش را داشته ‏است. رسیدن آنها به نیمه نهایی یک سورپرایز بود؛ البته این به آن معنا نیست که شانس ما بیشتر است. ‏وقتی به نیمه نهایی می رسید، هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.

وی درباره شانس اول صعود به فینال و اینکه کدام تیم بهتر است گفت: چهار تیم در نیمه نهایی ‏هستند و شانس همگی برابر است. آلگری در یووه فوق العاده کار کرده و به تیم توازن داده است. او تا ‏حالا کارهای فوق العاده ای انجام داده است.‏صادقانه بگویم ما دو تیم متفاوت هستیم، با شخصیت های متفاوت و بازیکنان ‏متفاوت. هر دو تیم تلاش می کنند تا کیفیت شان را به حریف دیکته کنند و ما می خواهیم تیمی باشیم که در ‏این امر بهتر کار می کند. اگر یووه بازی اش را به ما تحمیل کند، احتمالا شانس بیشتری برای پیروزی ‏خواهد داشت.‏

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره مصدومان تیمش گفت: ای کریم بنزمای مصدوم را چیچاریتو می گیرد. بیل؟ فکر می کنم او شرایط خیلی خوبی دارد و در واقع ‏عالی است. او یک ضربه کوچک دریافت کرد. ما به او فرصت دادیم تا ریکاوری کند و از نظر فیزیکی ‏آماده است. او مقابل سویا فقط 30 دقیقه بازی کرد. او 100 درصد آماده است.‏مودریچ هم غایب است. 

آنچلوتی درباره ترکیب تیمش نیز گفت: ترکیب ‏اصلی را در ذهن دارم اما آن را نمی گویم.بازی با سه مدافع؟ ما این هفته با 4 مدافع تمرین کردیم. سرخیو راموس را قبلا در خط میانی استفاده کردم ‏و شاید فردا هم بار دیگر اینکار را بکنم. تیم در حال حاضر اعتماد به نفس بالایی دارد. چند بازیکن ‏مصدوم هستند اما ما جانشین های خیلی خوبی برای آنها داریم. 

کارلتو در پایان گفت: ما اعتماد به نفس بالایی داریم و می ‏خواهیم یک بار دیگر به فینال برسیم. برای رسیدن به این هدف، تمام تلاش مان را می کنیم. این چمپیونزلیگ است و این دیدارها در نیمه نهایی برگزار می شود. اگر شجاع باشید، پیروز می شوید و ‏اگر بترسید، شکست می خورید.

hkانتهای پیام/

https://www.dana.ir/299274
ارسال نظر
نظرات
یوونتــــــــــوس کبــــــــــیر
1394/02/15 - 08:56
پاسخ
اولا یوونتوس دوتا و داره نه یکی بعد سورپرایز اصلی امشبه که رئال رو له میکنیم برد 3بر 1 در نیمه نهایی که یاد مون نمیره همونجوری موکوبیمشون فقط یک تیم در دنیا هست اونم یووه بقیه جعلیند
rateup 0
ratedown 0
ارسال نظر