شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: چندرسانه ای
ساعت: 17:08 منتشر شده در مورخ: 1394/02/15 شناسه خبر: 299895
باخبر باشید+ فیلم

اعزام کشتی کمک های انسان دوستانه به یمن/سردار نقدی:ورود حیوانات درنده و کودک کش به دفتر ایران در سازمان ملل، خوشحالی ندارد/حسین هدایتی چگونه رد صلاحیت شد؟

اعزام کشتی کمک های انسان دوستانه به یمن/سردار نقدی:ورود حیوانات درنده و کودک کش به دفتر ایران در سازمان ملل، خوشحالی ندارد/حسین هدایتی چگونه رد صلاحیت شد؟
سرویس چند رسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا، گزیده اخبار بیست و چهار ساعت گذشته را در قالب بسته خبری «باخبر باشید» از روزهای شنبه تا چهارشنبه برای مخاطبان عزیز آماده و منتشر می کند.

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا سرویس چند رسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا، گزیده اخبار بیست و چهار ساعت گذشته را در قالب بسته خبری «باخبر باشید» از روزهای شنبه تا چهارشنبه برای مخاطبان عزیز آماده و منتشر می کند.

اعزام کشتی کمک های انسان دوستانه به یمن/سردار نقدی:ورود حیوانات درنده و کودک کش به دفتر ایران در سازمان ملل، خوشحالی ندارد/حسین هدایتی چگونه رد صلاحیت شد و ... از خبرهای امروز بسته خبری «باخبر باشید» است.

لازم به ذکر است  بخش جدید «اخبار شهرستان ها» نیز به «باخبر باشید» افزوده شده است.

گروه چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی دانا، منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان در خصوص این برنامه می باشد. همچنین شما می توانید اخبار مربوط به شهرستان خود را از طریق ایمیل info@dana.ir با ما در میان بگذارید.

https://www.dana.ir/299895
ارسال نظر
نظرات
امید
1394/02/15 - 19:28
پاسخ
لطفا به مناسبت هفته معلم و برای اثبات عملی شعارها این کمکها را به معلمان بدهید.
rateup 4
ratedown 0
ناشناس
1394/02/15 - 19:30
پاسخ
حرف خوبی زده واقعا کلمه حیوان برای آل سعود کلمه خوبیه
rateup 5
ratedown 1
حسین
1394/02/16 - 07:35
پاسخ
سلام من فکر می کنم بایستی اقتدار خودرا به جهانیان دیکته کرد البته با قانون مداری وهمت دلیرمردان شچاع کشورمان
rateup 7
ratedown 0