شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 03:40 منتشر شده در مورخ: 1394/02/16 شناسه خبر: 300100

حرف های اسکوچیچ بعد از برد فولاد

حرف های اسکوچیچ بعد از برد فولاد
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان می‌گوید پیروز شدن برابر لوکوموتیو برای تیم فولاد علی‌رغم حذف شدن از بازی های آسیایی، بسیار لذت بخش بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از بازی با لوکوموتیو ازبکستان، اظهارکرد: بسیار خوشحالم که بازی را بردیم، اما از نحوه بازی بازیکنانم در نیمه اول راضی نبودم. در نیمه دوم با بهره بردن از نیروی جوانی توانستیم به یک پیروزی آرام بخش و امیدوارکننده برسیم.

وی افزود:هرچند کار ما در آسیا به پایان رسید، اما حضور جوانان در ترکیب تیم ما، مطمئنا در آینده تیم فولاد را حمایت خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بیان کرد:از هواداران تیم فولاد به خاطر حمایت و حضور در مسابقات تشکر می‌کنم و از آنها می‌خواهم که در دو بازی آینده تیم ما در لیگ برتر ایران نیز ما را مورد حمایت خود قرار دهند.

وی گفت:به عنوان یک مربی فوتبال حرفه‌ای هرگز هراسی از حضور و استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب ثابت تیم ندارم و فکر می‌کنم این جوانان پشتوانه فوتبال هستند.

اسکوچیچ عنوان کرد:من در فوتبال به پیروز شدن فکر می‌کنم و در این بازی برای من و تیم فولاد پیروز شدن و نتیجه گرفتن علی رغم حذف شدن از مسابقات آسیایی بسیار لذت بخش بود.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/300100
ارسال نظر
نظرات