شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:00 منتشر شده در مورخ: 1394/02/16 شناسه خبر: 300109

انجلوتی بعد از باخت: بازیکنان رئال بی دقت بودند

انجلوتی بعد از باخت: بازیکنان رئال بی دقت بودند
سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل یوونتوس که با شکست 2-1 همراه بود، با اطمینان از جبران نتیجه در بازی برگشت صحبت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا یوونتوس با دو گل موراتا و ته وز، در مقابل تک گل رونالدو موفق شد بازی رفت را به سود خود خاتمه دهد. دو تیم چهارشنبه هفته آینده در برنابئو، بازی برگشت را برگزار خواهند کرد. 


کارلو انچلوتی در نشست خبری پس از بازی گفت:" فکر می کنم نتیجه بازی می توانست چیز دیگری باشد. سعی داشتیم کنترل توپ و میدان را در اختیار بگیریم اما بدشانس هم بودیم. بازی را خوب شروع نکردیم و خیلی زود گل خوردیم. سپس بازی را در دست گرفتیم و مزدمان را با زدن گل تساوی گرفتیم. متاسفانه در صحنه ای که می توانستیم 2-1 پیش بیفتیم، روی یک ضد حمله پنالتی دادیم و گل دوم را دریافت کردیم. 
خوشحال نیستم اما اطمینان دارم که در بازی برگشت این شکست را جبران کرده و به فینال خواهیم رفت. پس از دریافت گل دوم، کمی صبر و تحملمان را از دست دادیم و احساسی بازی کردیم." 

آنچلوتی در مورد بازی بد راموس در خط میانی گفت:" نه تنها راموس که خیلی از بازیکنانمان دقت کافی در پاس دادن نداشتند و از این مساله ضربه خوردیم. برای بازی برگشت یک چیز واضح و مشخص است. اگر خوب و با تمرکز بالا بازی کنیم، برنده خواهیم شد. نباید توپ ها را در میانه زمین از دست بدهیم؛ چرا که یوونتوس نشان داد که در ضد حملات چقدر خطرناک است."

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/300109
ارسال نظر
نظرات
یوونتوس کبیر
1394/02/16 - 07:25
پاسخ
بالاتو دیدیم پایینتم میبینیم آقای آنجلوتی به زمین سفت خوردی سفت بازی برگشتم یووه میبره شک نکنید
rateup 1
ratedown 0
ارسال نظر