شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: چندرسانه ای
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1394/02/16 شناسه خبر: 300726

گزارش تصویری/بی نظمی نمایشگاهای بین الملی کتاب

گزارش تصویری/بی نظمی نمایشگاهای بین الملی کتاب
هرچند بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح روز گذشته با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی، رییس نمایشگاه افتتاح شد اما همچنان بعد از ورود به نمایشگاه نمی‌توان ادعا کرد که نمایشگاه به طور رسمی آغاز شده است.

به گزارش سرویس چند رسانه ایشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مایشگاه کتاب تهران از امروز، 16 اردیبهشت ماه کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد و پذیرای علاقه‌مندان کتاب است.

هرچند بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح روز گذشته با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی، رییس نمایشگاه افتتاح شد اما همچنان بعد از ورود به نمایشگاه نمی‌توان ادعا کرد که نمایشگاه به طور رسمی آغاز شده است.

بازدیدکنندگان پس از ورود به نمایشگاه به خاطر آماده نبودن راهنمای نمایشگاه دچار سردرگمی می شوند؛ هنوز نقشه راه نمایی نمایشگاه چاپ نشده و در اختیار بازدیدکنندگان قرار نگرفته است که این موضوع مشکلاتی را برای بازدیدکنندگان به وجود آورده است.

این مشکل زمانی بیشتر به چشم می‌خورد که بیشتر غرفه ها اسم نداشته و بدون پلاک کار خود را شروع کرده اند و بازدیدکنندگان مجبور هستند از همه غرفه ها نام آن غرفه را سوال کنند.

یکی دیگر از بی نظمی هایی که به چشم می خورد فعال نشدن برخی از غرفه هاست؛ به طوری که بسیاری از ناشران هنوز غرفه های خود را آماده نکرده و از ساعات اولیه امروز به غرفه های خود آمده تا غرفه خود را راه اندازی کنند این در حالی است برخی از غرفه همچنان خالی است و ناشران مربوط به آنها هنوز غرفه خود را افتتاح نکرده اند.

بار های کتاب زیادی به خاطر عدم پلاک بندی غرفه ها در طول راهروهای نمایشگاه در حال حرکت است و این موضوع تردد بازدیدکنندگان را سخت کرده است.

انتهای پیام/ ر

https://www.dana.ir/300726
ارسال نظر
نظرات