شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:33 منتشر شده در مورخ: 1394/02/16 شناسه خبر: 300905

تمرین استقلال؛بنر علیه فردوسی‌پور

تمرین استقلال؛بنر علیه فردوسی‌پور
تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب هاشم بیک‌زاه در کمپ مرحوم حجازی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناتیم فوتبال استقلال از ساعت 18 امروز برنامه‌های تاکتیکی خود را در کمپ زنده یاد حجازی برگزار کرد.

هاشم بیک زاده تنها غایب تمرین امروز آبی‌پوشان بود و ظاهرا تا زمانی که این بازیکن مطالبات خود را دریافت نکند در تمرینات شرکت نخواهد کرد.

*جیمی جامپ معروف هفته‌های پایانی لیگ برتر که چند روز پیش در محل تمرین استقلال حاضر شده بود امروز هم مجددا به کمپ حجازی آمد. این فرد یاسوجی که چند روز پیش از قلعه‌نویی خواسته بود تا در کنار استقلال حضور داشته باشد و بتواند به این تیم کمک کند امروز در حالی در تمرین حاضر شد که سرمربی استقلال وی را به جمع بازیکنان برد و در حالی که با شاگردانش صحبت می‌کرد این جوان را به آنها معرفی کرد. سرمربی استقلال در حالی که با چهره خندان خود با این جوان شوخی می‌کرد از وی سوالی پرسید که جیمی جامپ معروف با شور و شوق خاصی به بازیکنان پاسخ می‌داد و آنها نیز با وی شوخی می‌کردند. بعد از گذشت دقایقی از حضورش، این جوان در نقش تدارکات استقلال مسئولیت یک‌سری از کارها را بر عهده گرفت که البته این موضوع به مذاق مدد جباری، مسئول تدارکات آبی پوشان خوش نیامد و باعث دلخوری وی شده بود.

*تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی انجام شد که بازیکنان تراکتورسازی را شبیه‌سازی کرده و امیر قلعه‌نویی از مدافعان و مهاجمان می‌خواست که نقاط قوت تراکتورسازی را در تمرین شبیه‌سازی کرده و راه خنثی کردن آن را تمرین کنند. این موضوع امروز بارها و بارها تکرار شد و سرمربی استقلال با لباس ورزشی نکات لازم را به شاگردانش گوشزد می‌کرد. در یک صحنه قلعه نویی با صدای بلند به یکی از مدافعان جوان تیمش تذکر داد که چرا فضا را خالی کرده تا مهاجم گل بزند.

سرمربی استقلال گفت: ما همین حالا تمرین خنثی کردن مهاجم حریف را انجام دادیم و چرا دقت نمی کنید؟!

*کرار جاسم هافبک عراقی که این روزها شایعاتی پیرامون عدم حضورش در ترکیب آبی پوشان مقابل تراکتورسازی به گوش می‌رسد یکی از آماده‌ترین نفرات امروز بود و به نظر می‌رسد سرمربی استقلال حساب ویژه‌ای را روی این بازیکن باز کرده است.

*در حالیکه تمرین امروز آبی‌پوشان آغاز شده بود تعدادی از تماشاگران همیشگی حاضر در کمپ بنری را آوردند که روی این بنر عکس سردبیر یکی از روزنامه‌های ورزشی و همچنین عادل فردوسی پور منتشر شده بود. روی این بنر نوشته بود «عادل بخند نوبت تو هم می‌رسد» به نظر می‌رسد این بنر در راستای شکایت سرمربی تیم استقلال از یکی از روزنامه‌های ورزشی منتشر شده بود. جالب اینجاست که امیر قلعه‌نویی وقتی این بنر را دید دو سه نفر از هواداران را نزد خود فراخواند و در گوشه‌ای از زمین با حالتی تند به آنها گفت که این پارچه را جمع کنند و در این دو هفته که بازیکن بازی حساس دارد این کارها انجام نشود. میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال هم نزد این تعداد از طرفداران رفت و از آنها خواست بلافاصله بنر را جمع‌آوری کنند.

این اتفاقات درحالی رخ می‌دهد که طی هفته‌های گذشته تعدادی از طرفداران همیشگی حاضر در کمپ حجازی بنرهایی را در حمایت از سرمربی تیم استقلال به ورزشگاه آورده‌اند.

*شکست رئال مادرید مقابل یوونتوس و دیدار بارسلونا و بایرن مونیخ یکی از سوژه‌های تماشاگران حاضر در ورزشگاه بود و آنها پیرامون این موضوع با یکدیگر صحبت می‌کردند.

تماشاگران طرفدار رئال معتقد بودند این تیم در بازی برگشت برای حذف یوونتوس کار راحتی دارد.

*حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی نیز باعث شده بود تا صدای آنها به کمپ مرحوم حجازی برسد. با توجه به فاصله اندک کمپ حجازی و ورزشگاه آزادی صدای تماشاگران پرسپولیس در برخی از دقایق به گوش می‌رسید.

 تمرینات تیم فوتبال استقلال فردا مجددا در کمپ مرحوم حجازی پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/300905
ارسال نظر
نظرات