شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 06:27 منتشر شده در مورخ: 1394/02/17 شناسه خبر: 301003

بارسا3- بایرن صفر؛ درخشش مسی شب تلخ گواردیولا

بارسا3- بایرن صفر؛ درخشش مسی شب تلخ گواردیولا
بارسلونا با درخشش بهترین بازیکن خود توانست بایرن مونیخ را با 3 گل در نیوکمپ شکست دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا بازیکنان بارسا در نیمه نخست بازی را بهتر آغاز کردند و توپ و میدان را در اختیار گرفتند. جدی ترین موقعیت را لوئیس سوآرس در یک موقعیت تک به تک عالی از دست داد. در این صحنه نویر خیره کننده ظاهر شد و نشان داد چرا بهترین دروازه بان جهان است. در ادامه کمی از شدت حملات بارسا کاسته شد و بایرن حتی می توانست به گل برسد.

سانتر توماس مولر به روبرت لواندوفسکی رسید ولی توپ روی پای این بازیکن ننشست تا این موقعیت از دست برود. بارسا در ادامه نیمه نخست یکبار دیگر صاحب موقعیت جدی شد که این بار نیز دنی آلوس نتوانست از سد نویر بگذرد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم بارسلونا برتری نسبی نسبت به حریف خود داشت و صاحب چند موقعیت نصفه و نیمه شد که مهم ترین آن را نیمار از دست داد که شوتش از بالای دروازه به بیرون رفت. در حالی که بازی قفل شده بود و هیچ تیمی نمی توانست راه دروازه را پیدا کند این لیونل مسی بود که در دقیقه 77 با شوت بی نظیر خود نویر را مغلوب کرد و تیمش را پیش انداخت.

3 دقیقه بعد لیونل مسی به مانوئل نویر نشان داد چه کسی "رئیس" است و با یک ضربه چیپ موفق شد به زیبایی دروازه نویر را باز کند.

مانوئل نویر که تا قبل از دقیقه 77 بهترین بازیکن زمین بود به یکباره محو شد. او قبل از مسابقه گفته بود به مسی نشان خواهد داد چه کسی "رئیس" است ولی در این دیدار بدجور محقور هنرنمایی این بازیکن آرژانتینی شد.

در حالی که بایرن برای زدن گل نخست پیش کشیده بود روی یک آوانتاژ به موقع از ریتزولی نیمار با نویر تک به تک شد و موفق شد پاس طلایی مسی را به گل تبدیل کند.

به این ترتتیب این دیدار با برتری 3 بر صفر بارسلونا به پایان رسید تا این تیم گام بلندی برای رسیدن به دیدار نهایی بردارد.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/301003
ارسال نظر
نظرات