شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:03 منتشر شده در مورخ: 1394/02/17 شناسه خبر: 301004

حرف های منصوریان بعد باخت سنگین در امارات

حرف های منصوریان بعد باخت سنگین در امارات
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از شکست برابر العین امارات گفت: شکست بدی از تیم اماراتی خوردیم، اما از صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا خوشحالم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا تیم فوتبال نفت تهران در آخرین مسابقه از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته به مصاف تیم العین امارات را با وجود شکست 3 بر صفر در خانه حریف،‌اما به لطف برتری تیم الشباب عربستان مقابل پاختاکور موفق شد با 8 امتیاز و بعد از العین 12 امتیازی راهی مرحله بعدی مسابقات شود.

علیرضا منصوریان، سرمربی نفت در پایان این دیدار اظهار داشت: ما برای بردن مسابقه در خانه العین به میدان رفتیم، اما در راه رسیدن به این هدف ناکام ماندیم و شکست خوردیم. ما با 3 گل باختیم، اما از اینکه صعود کردیم، خوشحالیم.

وی ادامه داد: در شبی که به العین باختیم یک نتیجه مهم برای تیم نفت رقم خورد و آن این بود که الشباب مقابل پاختاکور به پیروزی رسید و شرایط ما را برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فراهم ساخت.

منصوریان تاکید کرد: ما مقابل تیم خطرناک و بسیار قدرتمندی بازی کردیم، اما به دلیل اشتباهات فردی در کارهای دفاعی ما 3 گل خوردیم، اشتباهاتی که انتظار آنها را نداشتیم. امیدواریم در ادامه مسابقات برای آنکه بتوانیم با قدرت بیشتری برابر حریفان حاضر شویم، دیگر از این دست اشتباهات نداشته باشیم و از آنها درس گرفته باشیم.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/301004
ارسال نظر
نظرات