شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 07:45 منتشر شده در مورخ: 1394/02/17 شناسه خبر: 301013

حرف های جالب پیکه در مورد مسی

حرف های جالب پیکه در مورد مسی
جرارد پیکه در انتهای بازی جذاب بارسلونا و بایرن مونیخ که با برتری 3-0 بارسا به اتمام رسید، به تمجید از لئو مسی پرداخت که امشب زننده دو گل از سه گل کاتالان ها بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا بارسلونا با برتری قاطعانه بر بایرن، بیش از نیمی از راه صعود به فینال برلین را پیمود. درخشش مسی که دو گل زد و تک گل نیمار، برتری را از آن بارسلونا کرد. 


جرارد پیکه در انتهای بازی به خبرنگاران گفت:" بسیار شورانگیز بازی کردیم. در دفاع عالی بودیم چرا که بایرن یک شوت به دروازه هم نداشت. اینکه تیمی به قدرت بایرن نتواند به دروازه شما شوت بزند، فوق العاده است. سپس از فرصت هایمان به خوبی استفاده کردیم. پس از گل اول، از طریق ضد حمله به دو گل دیگر هم رسیدیم.در برخی مقاطع بازی، کنترل توپ و میدان در دست بایرن بود. از این لحاظ مشکلی نداشتیم چراکه می دانستیم بایرن مشابه ما بازی می کند." 

پیکه در مورد مسی گفت:" گواردیولا می دانست که اگر مسی آماده باشد غیرقابل مهار است. او امشب عالی بود و دو گل فوق العاده مهم و زیبا زد." 

اپیکه در مورد بازی برگشت گفت:" در فوتبال چیزی مشخص نیست. بایرن تیم بزرگ است و در خانه مقابل هوادارانش خطرناک بازی می کند. باید در مونیخ یک گل بزنیم تا آنها مجبور به زدن 5 گل بشوند."

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/301013
ارسال نظر
نظرات