شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:51 منتشر شده در مورخ: 1394/02/17 شناسه خبر: 301375

پرسپولیس و نفت بی پول مقابل حریفان پولدار پیروز شدند

پرسپولیس و نفت بی پول مقابل حریفان پولدار پیروز شدند
نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد:موفقیت تیم های پرسپولیس و نفت در لیگ قهرمانان به نفع فوتبال کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا،مهدی تاج بیان کرد:این پیروزی ها در حالی برای کشور ما بدست می آید که باشگاه های ما با مشکلات عمده ای از جمله مالی روبرو هستند اما با این وجود همه ارکان باشگاه ها از جمله مدیران ،کادر فنی و بازیکنان تمام توان  به کار می بندند تا با پیروزی در این بازی های سرنوشت ساز  دل ملتی را شاد کنند. 

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران افزود:در حال حاضر رقبای ما در آسیا با داشتن بهترین امکانات و بدون دغدغه مالی و بودجه های کلان پا به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا می گذارند در حالیکه برخی از باشگاه های ما حتی برای تهیه بلیط هواپیما و هتل با مشکل روبرو هستند.
این مقام مسئول تاکید کرد: صعود این دوباشگاه را به علاقمندان به فوتبال بویژه طرفدران پرسپولیس تبریک می گویم زیرا اگر حمایت خیل عظیم این هواداران نبود بدون شک این موفقیت محقق نمی شد.
 نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت:امیدوارم تیم های نفت تهران و پرسپولیس در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نیز با شکست رقبای خود به مراحل بالاتر صعود کنند.

hkjانتهای پیام/

https://www.dana.ir/301375
ارسال نظر
نظرات