شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:17 منتشر شده در مورخ: 1394/02/17 شناسه خبر: 301674

تمرین استقلال؛ درخواست برای شکست پرسپولیس

تمرین استقلال؛ درخواست برای شکست پرسپولیس
تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز در حالی برگزار شد که هاشم بیک‌زاده در کارهای گروهی تیمش شرکت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا تیم فوتبال استقلال در ادامه روند آماده‌سازی خود برای دیدار با تراکتورسازی تبریز از ساعت 18 امروز تمرینات خود را در کمپ حجازی برگزار کرد. با توجه به برگزاری تمرین در روز پنجشنبه هواداران بیشتری از تمرین استقبال کردند و امروز حدود 120 نفر از طرفداران استقلال در کمپ حجازی حاضر شدند. تمرین امروز حواشی مختلفی داشت که در زیر می‌خوانید.

* نکته جالب تمرین امروز بازگشت هاشم بیک‌زاده بعد از چند روز به تمرینات استقلال بود. این بازیکن به دلیل عدم دریافت مطالبات خود چند روزی در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کرد.

* یک گروه تصویربرداری برای تهیه مستند از کشور آلمان به محل تمرین آبی‌پوشان آمد و گزارشی را در این باره تهیه کرد.

* درابتدای تمرین امروز سرمربی تیم استقلال بازیکنان را دور هم جمع کرد و به مدتی کوتاه با آنها به گفت‌وگو پرداخت. پس از صحبت‌های قلعه‌نویی بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود پرداخته و کار تاکتیکی را آغاز کردند. سرمربی تیم استقلال در بخش آقاوسط با سایر بازیکنان تیمش پا به توپ شد و نکته جالب اینجا بود که قلعه‌نویی در یکی از صحنه‌ها خطاب به امید ابراهیمی گفت «امید جان جرزنی نکن!»

* هواداران تیم استقلال در تمرین امروز به تشویق کادر فنی و بازیکنان این تیم پرداخته و در آستانه دیدار با تراکتورسازی به آنها روحیه دادند. استقلالی‌ها ابتدا به امیرحسین صادقی لقب فردیناند دادند و این در حالی بود که پیش از این صادقی با لقب مالدینی تشویق می‌شد. همچنین آنها در بخش دیگری از شعارهای خود قلعه‌نویی را (ژنرال 5 ستاره) خطاب کرده و به این شکل از سرمربی استقلال حمایت کردند. طرفداران تیم استقلال در ادامه شعار می‌دادند امیرخان اول بشی آخر بشی دوستت داریم.

* با توجه به در پیش بودن دیدار استقلال و پرسپولیس طی 10 روز آتی هواداران تیم استقلال از رضا عنایتی و آرش برهانی می‌خواستند تا به پرسپولیس گل بزنند. آنها همچنین از محسن کریمی مهاجم جوان و آینده‌دار استقلال خواستند تا به تراکتورسازی گل بزند.

* در یکی دیگر از بخش‌های تمرینی امروز بازیکنان در دو گروه نارنجی و سبز فوتبال درون‌تیمی را برگزار کردند که سرمربی استقلال در گوشه‌ای از زمین نظاره‌گر این برنامه‌های تاکتیکی شد.

* نکته قابل توجه در تمرین امروز این بود که حنیف عمران زاده در کارهای تاکتیکی تیمش حضور داشت و حتی در بازی آقاوسط با بازیکنان شوخی هم می کرد اما از آنجا که مدافع استقلال از ظهر امروز دچار مسمومیت غذایی شده بود بعد از گذشت 40 دقیقه نتوانست به کار تاکتیکی ادامه دهد و راهی بیمارستان شد. البته با توجه به فاصله سه روزه تا دیدار با تراکتورسازی، این بازیکن در صورت تشخیص کادر فنی مشکلی برای همراهی تیمش ندارد.

* کریم بوستانی امروز با دروازه‌بانان تیم استقلال به تمرین پرداخت.

* باد شدیدی که امروز در کمپ حجازی می‌وزید کار تاکتیکی را برای بازیکنان استقلال و همچنین تماشاگران دچار مشکل کرده بود و آنها در باد تقریبا سردی تمرین خود را برگزار کردند.

* بچه‌های یک مدرسه فوتبال امروز با لباس متحدالشکل در تمرین حاضر شده و به تشویق بازیکنان تیم استقلال پرداختند.

* جیمی‌جامپی که روز گذشته در تمرین تیم استقلال وظیفه کار تدارکات را برعهده گرفته بود امروز هم در تمرین آبی‌پوشان شرکت کرد.

* هواداران تیم استقلال و بازیکنان این تیم در جریان تمرین امروز پیرامون بازی شب گذشته بارسلونا و عملکرد فوق‌العاده مسی صحبت می‌کردند و معتقد بودند بارسا ممکن است قهرمان این دوره از لیگ قهرمانان اروپا باشد.

* به علت شدت وزش باد، قلعه نویی زودتر از موعد مقرر تمرین را تعطیل کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرینات تیم فوتبال استقلال فردا مجددا در کمپ زنده‌یاد حجازی برای بازی با تراکتورسازی پیگیری خواهد شد.

دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی تبریز از ساعت 18 روز یکشنبه آینده در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م

https://www.dana.ir/301674
ارسال نظر
نظرات