شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:00 منتشر شده در مورخ: 1394/02/17 شناسه خبر: 301710

پنهان کاری سایپا؛ آنها خواهان جدایی از استان البرز هستند!

پنهان کاری سایپا؛ آنها خواهان جدایی از استان البرز هستند!
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: نامه انتقال سایپا از البرز به استان دیگر در سازمان لیگ موجود و ثبت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناگلمحمدی گفت: به نقاط تصمیم گیری در خصوص ماندن یا نماندن سایپا در البرز نزدیک شده ایم.

گلمحمدی افزود: مسئولان باشگاه سایپا در رسانه های مختلف اعلام کرده اند تا پایان 2 بازی لیگ سکوت می کنیم اما اخبار و مدارکی داریم که سایپایی ها تقاضای جدایی از کرج و استان البرز را کرده اند.
وی درباره اینکه آیا این خروج خواسته مسئولان ورزش البرز است یا خیر گفت: ما به شدت علاقمند به حضور سایپا در استان البرز هستیم و در همین رابطه با استاندار و صدا و سیمای مرکز البرز نیز هماهنگ شده است تا جلسه ای در خصوص مشکلات این تیم داشته باشیم اما رضایی مدیرعامل باشگاه سایپا معتقد است جلسه بعد از 2 بازی باقیمانده لیگ برگزار شود.
وی اضافه کرد: این موضوع در حالیست که سایپا تقاضای انتقال به یکی از شهرهای دیگر را به سازمان لیگ بصورت مکتوب ارائه کرده است.
گلمحمدی گفت: نامه انتقال سایپا در سازمان لیگ موجود و ثبت شده است و از دیداری که با کفاشیان رییس فدراسیون و تاج رییس سازمان لیگ داشتم هر دو این موضوع را تأیید کردند.
وی افزود: این تقاضا چند روز پیش ارائه شده است و مربوط به امروز نیست و اینکه در بسیاری از رسانه ها مصاحبه می شود که مسئولان استان البرز همکاری لازم را با باشگاه سایپا ندارند تنها سوژه های تبلیغاتی است. 

 

https://www.dana.ir/301710
ارسال نظر
نظرات