شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:53 منتشر شده در مورخ: 1394/02/17 شناسه خبر: 301734

بگو مگوی دادکان و مایلی کهن در برنامه زنده تلویزیونی!

بگو مگوی دادکان و مایلی کهن در برنامه زنده تلویزیونی!
مایلی کهن نکاتی درباره محمد دادکان در یک برنامه زنده گفت که دادکان خیلی سریع به آن پاسخ داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا محمد مایلی کهن که به خواست خودش روی خط برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه 2 رفت تا پاسخ حرف های دادکان در نقد وزارت ورزش را بدهد به او گفت:« شما می گویی وزیر ورزش یا فدراسیون اختیار ندارد  اما نمی گویی که در دوره خودت ، قائم مقام فدراسیونت سردار یعقوبی نفر دوم نیروی انتظامی بود یا آقای آصفی را در هیات رئیسه فدراسیونت داشتی که سخنگوی وزارت خارجه بود. من نیمی از حرف هایت را قبول دارم اما با مردم خوب است که صادق باشیم.»

مایلی کهن برای دو عضو هیات رئیسه فدراسیون سمت اجرایی تراشید و در پاسخ به این اشتباه مایلی کهن در سمت تراشی برای افراد هیات رئیسه دادگان پاسخ آماده داشت:«من در فدراسیونم قائم مقام نداشت. نایب رئیسم هم آقای نوآموز بود. این بزرگواران هم که ایشان گفت مشاور فدراسیون بودند. ایشان گفتند نصف حرف های مرا قبول داشتند اما من هیچ وقت هیچ بخشی از حرف هایش را قبول نداشتم. الان هم برای بحث صادقانه بهتر است مردم قضاوت کنند.»

دادکان و مایلی کهن از سال های قبل انقلاب تا دهه 80 دوستانی نزدیک بودند اما مایلی کهن در آن زمان یکی از بزرگترین رویاهای دادکان در دوران فوتبالش را ناکام گذاشت و تیم امید ایران را حذف کرد تا دعوای شان شروع شود دیگر هیچ گاه دلهای شان با هم صاف نشود.

hkkjihd \dhl/انتهای پیام/

https://www.dana.ir/301734
ارسال نظر
نظرات