شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 22:57 منتشر شده در مورخ: 1394/02/18 شناسه خبر: 302537

سورپرایز مهاجم تراکتورسازی برای استقلال!

سورپرایز مهاجم تراکتورسازی برای استقلال!
لوسیانو ادینهو مهاجم برزیلی تراکتورسازی اعتقاد دارد بهترین خاطره اش در لیگ زدن دو گل به استقلال است و می خواهد این خاطره را روز یکشنبه با گلزنی زنده کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ادینهو که تا کسب آقای گلی لیگ برتر فاصله ای ندارد در آستانه بازی با استقلال به  گفت: من فقط در مورد بازی استقلال حرف می زنم و بازی های آسیایی تمام شده است.تمام تمرکز من روی بازی با استقلال است و می خواهم در این بازی به برد تیمم فکر کنم. همه می دانند بازی با استقلال در آزادی سخت است.

 

هر یازده نفری که در زمین هستند برای موفقیت تیم تلاش می کنند و ما فقط برای برد به زمین می رویم و جز برد هیچ نتیجه ای ما را راضی نمی کند.استقلال را می بریم و فینال را برابر نفت در تبریز برگزار می کنیم.

او در مورد گل هایی که به استقلال زده و این بازی ادامه داد: در 4 بازی که جلوی استقلال انجام داده ام سه گل زدم.

 

واقعا این کل ها برایم لذت بخش بوده اما این بار دوست دارم تیم ببرد و برایم فرقی نمی کند چه کسی گل بزند. آندو، کیانی ، بایرامی یا هر بازیکن دیگری گل بزند خوشحالی می کنم. من برای بازی با استقلال آماده هستم و اگر شانس داشتم گل می زنم. می دانم تبریزی های زیادی به ورزشگاه می آیند و دوست دارم آنها را خوشحال کنم. برای این بازی شادی گل جدیدی دارم

hkنتهای پیام/

https://www.dana.ir/302537
ارسال نظر
نظرات