شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 05:39 منتشر شده در مورخ: 1394/02/19 شناسه خبر: 302577

نظر مربی استقلال در مورد بازی با تراکتورسازی

نظر مربی استقلال در مورد بازی با تراکتورسازی
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: تنها آندرانیک تیموریان نبوده که از استقلال جدا شده و به تیم دیگری رفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناستار همدانی درباره دیدار روز یکشنبه استقلال مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: تراکتورسازی تیم شهر من بوده و سال‌ها است که این تیم پرآوازه شده است. این تیم هواداران پرشماری دارد و محبوب قلب آذربایجانی‌ها است. تراکتورسازی در شرایط فعلی فراتر از آذربایجان طرفدار دارد و مردم این تیم را دوست دارند.

وی افزود: دوست دارم تراکتورسازی به قهرمانی لیگ که لیاقتش را دارد، برسد. فارغ از اینکه با استقلال بازی دارند، حق‌شان قهرمانی است و با توجه به دیدار آخر فصل با نفت تهران، می‌توانند به مقام قهرمانی برسند. استقلال هم نیاز به امتیاز دارد تا بتواند سهمیه آسیا را کسب کند. هواداران ما شاهد بودند که باشگاه چقدر دچار مشکلات بود و نتوانستیم نتایج مد نظر آنها را کسب کنیم. از هواداران استقلال می‌خواهیم در دیدار با تراکتورسازی ما را تنها نگذارند و سعی خواهیم کرد با برتری در دو دیدار آخر مرهمی بر زخم‌های آنها باشیم.

«مجبور هستیم برای گرفتن سهمیه آسیا تراکتورسازی قهرمان و محبوب قلب‌های آذربایجان را شکست دهیم». همدانی با بیان این جمله تصریح کرد: امیدوارم تراکتورسازی به غیر از بازی با استقلال در دیدار آخر برنده شده و به قهرمانی برسد. ما محکوم به پیروزی هستیم تا هواداران‌مان را شاد کنیم و از بدشانسی تراکتورسازی است که در این مقطع به استقلال برخورد می‌کند.

مربی استقلال در مورد حضور آندرانیک تیموریان در ترکیب تراکتورسازی گفت: حساسیتی در این زمینه نمی‌بینم و تنها آندو نبوده که از استقلال جدا شده و به تیم دیگری رفته است. بازیکنانی زیادی بودند که از استقلال رفته‌ و با تیم‌های دیگری مقابل استقلال بازی کرده‌اند. تیموریان تا قبل از این فصل بازیکن تاثیرگذاری در استقلال بود اما امسال در حد و اندازه‌های خودش نبود. این موضوع را کارشناسان هم تایید کرده‌اند که او نتوانست برای استقلال مثمرثمر باشد.

همدانی با بیان اینکه حضور آندو در بازی استقلال - تراکتورسازی هیچ حساسیتی ندارد، افزود: هر بازیکنی که از استقلال جدا شده، با تیم دیگری مقابل استقلال بازی کرده و انگیزه‌های زیادی هم داشته است. برای آندو آرزوی موفقیت می‌کنم اما امیدوارم استقلال در بازی با تراکتورسازی با سربلندی از زمین خارج شود.

تسنیم

انتهای پیام/

ا

https://www.dana.ir/302577
ارسال نظر
نظرات