شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:34 منتشر شده در مورخ: 1394/02/19 شناسه خبر: 303118

مرفاوی: ما هم برنده می‌شویم

مرفاوی: ما هم برنده می‌شویم
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: برای بازی با راه آهن برنامه داریم و امیدواریم با تمرکز لازم بتوانیم از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه داناصمد مرفاوی در نشست مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل راه‌آهن گفت: بازی مقابل راه‌آهن مثل تمامی مسابقات حساس است وقتی به جدول نگاه می‌کنید هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. رقابت‌ تیم‌ها بسیار نزدیک است. از لحاظ کیفی بازی شاید کارایی لازم را نداشته باشد. برای این بازی برنامه داریم و امیدواریم با تمرکز لازم بتوانیم از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم و با اشتباهات کمتر سه امتیاز را کسب کنیم.

وی افزود: از لحاظ روحی و فنی کاملا آماده هستیم. بازیکنانمان شرایط خوبی دارند و امیدوارم برنده شویم.

سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش می‌تواند طلسم عدم کسب پیروزی را در 16 هفته اخیر بشکند عنوان کرد: امیدوارم فردا بازی خوبی ارائه دهیم و بتوانیم برنده شویم. وقتی درتیم‌های دیگر 15، 16 هفته پیروز می‌شدیم و نتیجه خوبی می‌گرفتیم کسی چیزی نمی گفت اما حالا همه به عدم نتیجه‌گیری در پیکان انتقاد می‌کنند. ان‌شالله برد به خانه ما هم می‌آید.

سرمربی پیکان در ارتباط با اینکه مسابقه فردا 6 امتیازی است اظهار داشت: با توجه به توان و پتانسیل‌مان همیشه تهاجمی بازی می‌کردیم. اگر تهاجمی بازی نمی‌کردیم این همه موقعیت خلق نمی‌کردیم. تلاش ما این بوده که با حملات منظم به هدفمان برسیم. فردا هم همین روش را دنبال می‌کنیم. هیچ وقت با یک مهاجم بازی نکردیم همیشه 3 الی 4 مهاجم داشتیم. از نظر حمله و کار تهاجمی بهتر بودیم و موقعیت‌های بیشتری داشتیم.

وی در مورد محرومان و مصدومان تیمش اظهار داشت: فردا محروم و مصدوم نداریم. 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/303118
ارسال نظر
نظرات