شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1394/02/20 شناسه خبر: 303743

اعتراض پاشازاده به انتخاب کریمی و نکونام در تیم ملی!

اعتراض پاشازاده به انتخاب کریمی و نکونام در تیم ملی!
پیشکسوت فوتبال گفت: بدبختی فوتبال ما همین است که به جای اینکه 10 نفر از مربیان را به جام جهانی ببرند تا در کنار تیم ملی چیزهای زیادی بیاموزند، یکسری بازیگر را با خودشان می برند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانامهدی پاشازاده  در رابطه با بحث های تکراری رفتن یا ماندن کی روش اظهار داشت: شاید انتقاداتی که دائما به کی روش می شود، برنامه ریزی شده باشد. 4 سال است که او در ایران است اما بازهم انتقادهای تکراری می شود، در حالی که همین چند هفته قبل با حضور نماینده وزیر قرارداد او تمدید شده بود. در واقع همه چیز آرام بود اما دوباره جو به هم ریخت، در حالی که یک ماه دیگر باید در مقدماتی جام جهانی بازی کنیم. چه بهتر است که دوستان قبل از زدن هر حرفی کمی هم تامل کنند.

وی در واکنش به صحبتهای کی روش که اعلام کرده حتما مربیان ایرانی چیزی برای یاد گرفتن در تمرین تیم ملی ندیدند که نیامدند، تصریح کرد: مثلا من یک یا 2 بار بروم سر تمرین تیم ملی که چه شود؟ من تمرینات کی روش را هم دیدم اما نمی توان اینقدر سطحی به موضوع نگاه کرد. با تمرین نگاه کردن هیچ کس چیزی یاد نمی گیرد که اگر اینطور بود من در سفرهایی که به اروپا دارم، سر تمرین بهترین تیمهای اروپایی می روم و یک مربی سطح بالا می شوم.

پیشکسوت فوتبال در ادامه عنوان کرد: با 2، 3 جلسه تمرین رفتن چیزی یاد نمی گیری، بلکه باید فلسفه مربیگری توسط مربیان جوان آموخته شود. در این چند ماه علی کریمی و جواد نکونام مربی تیم ملی شدند اما خیلی از مربیان دیگر می توانند به عنوان کارآموز در کنار تیم ملی باشند. شاید خیلی ها حتی بازیکن معروفی نبودند اما می توانند مربی خوبی شوند، پس قرار نیست فقط 2، 3 نفر خاص و مشهور چنین فرصتی داشته باشند.

وی همچنین اضافه کرد: بدبختی فوتبال ما همین است که به جای اینکه 10 نفر از مربیان را به جام جهانی ببرند تا در کنار تیم ملی چیزهای زیادی بیاموزند، یکسری بازیگر را با خودشان می برند. 5، 6 سال است که خودم مربیگری را آغاز کرده ام اما فدراسیون یک بار به من پیشنهاد نداده که بیا و کنار تیم ملی باش. با این حال من حضور افرادی مثل افشین پیروانی را به فال نیک می گیرم چون به نظرم با هوش بالای خود می توانند به تیم ملی کمک کنند.

پاشازاده در خصوص احتمال حضورش در مزایده چهارم خاطرنشان کرد: همچنان با سازمان خصوصی سازی و مسئولان در حال چانه زنی هستیم. من معتقدم که با قیمت 300 میلیارد هیچ آدم عاقلی جلو نمی آید، بلکه اهداف سیاسی داشته باشد. البته برای کسانی که برای پرسپولیس پا پیش گذاشتند، احترام قائلم اما نظرم این است که با توجه به وضعیت فعلی فقط انگیزه سیاسی می تواند باعث شرکت در این مزایده با این قمیت شود.

وی در پایان گفت: ما پیشنهاد دادیم که باشگاه استقلال را 3 ساله اجاره کنیم و پای حرفمان هم هستیم اما باید به ما اختیار بدهند. این دوستان یک تیم بدهکار و بی در و پیکر را تحویل می دهند و با دریافت 300 میلیارد منت هم می گذارند. همه جای دنیا برای واگذاری این چنینی هم وام داده می شود و هم امکانات.

کاپ

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/303743
ارسال نظر
نظرات