شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:58 منتشر شده در مورخ: 1394/02/29 شناسه خبر: 319674

مظلومی از گزینه های سرمربیگری استقلال

مظلومی از گزینه های سرمربیگری استقلال
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد: شاید مظلومی یکی از گزینه‌های مربیگری استقلال باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانامقداد نجف‌نژاد در گفت‌وگو با رادیو ورزش در خصوص جلسه روز گذشته هیات مدیره استقلال اظهار داشت: جلسه هیات مدیره برای بررسی مشکلات و آسیب‌شناسی فصلی که گذشت برگزار شد و ما تصمیم گرفتیم که برای فصل آتی تصمیم‌گیری کنیم همانطور که هواداران باشگاه عقبه این تیم هستند و پشتوانه اصلی این تیم به حساب می‌آیند به خاطر آنها باید آینده را در نظر داشت.

قرار بر این شد که دوستان هیات مدیره یک هفته برای انتخاب سرمربی مطالعه کنند و در جلسه آتی گزینه‌های سرمربیگری را بررسی کنیم. تصمیم بر این شد که سه گزینه داخلی و دو گزینه خارجی مورد بحث ما باشند تا از بین آنها یک نفر سکان هدایت استقلال را بر عهده بگیرد.

وی افزود: نام هیچ گزینه‌ای مطرح نشد. تصمیم گرفتیم که اول مطالعه دقیق و ریشه‌ای صورت گیرد و هرچند جلسه‌ای که لازم است در این خصوص برگزار شود چون می‌خواهیم براساس نظر سرمربی جدید نقل و انتقالات را پیش ببریم.

نجف‌‌نژاد در مورد مشکلات مالی که امیر قلعه‌نویی بارها در طول فصل به آن اشاره کرد گفت: باشگاه‌های بزرگ همواره مشکل مالی داشته‌اند و من برای امیر قلعه‌نویی که سرمربی باشگاه است احترام قائلم اما طبق آنچه که مدیرعامل روز گذشته گزارش کرد پرداختی‌های فصل گذشته استقلال بهتر از سال‌های قبل بوده است و ما نظر بازیکنان و کادر فنی را نسبت به گذشته بهتر تامین کرده‌ایم. قرار است برای باقی مطالبات هم تمهیداتی داشته باشیم تا این پول هم زودتر داده شود.

نجف‌نژاد درباره اینکه باشگاه استقلال در حالی به دنبال برنامه‌ریزی برای فصل آینده است که امروز قرار است مزایده چهارم این باشگاه برگزار شود و مالک جدید آن مشخص شود گفت: تا ثانیه آخری که مسئولیت داریم این وظیفه بر دوش ما است که برای فصل جدید تمهیدات لازم را لحاظ کنیم و ثانیه‌ای عقب نباشیم البته دو روز قبل مجلس شورای اسلامی طرح دو فوریتی با امضای 135 نماینده مجلس ارائه کرده که در آن بحث چگونگی واگذاری دو تیم آورده شده است و ما به سازمان خصوصی‌سازی هم آن را ارائه کردیم که اگر نظر مجلس تامین نشود در هر شرایطی این طرح دو فوریتی لحاظ شود.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: ما اعتقاد داریم دو باشگاه افتخارآفرین پرسپولیس و استقلال به دلیل حجم هوادارانی که دارند باید دقت کار را بالا برد و از نظر نمایندگان مجلس سه بار اعلام مزایده کفایت می‌کند و مزایده چهارم منتفی است و باید دنبال راهکارهای قانونی دیگر بود. یکی از این راهکارها مثلا اجازه دادن باشگاه است. مهم آینده این دو باشگاه است. مجلس می‌خواهد که بابت آینده دو باشگاه اطمینان خاطر داشته باشد. در این طرح دو فوریتی ما به مصادیق اهلیت و قابلیت خریدار اشاره کرده‌ایم.

نجف‌نژاد در پایان در پاسخ به این سوال که سرمربی استقلال چه زمانی انتخاب می‌شود گفت: چه بحث خصوصی‌سازی صورت بگیرد چه نگیرد تصمیم داریم هفته آینده کاندیداها را مشخص و با آنها مذاکره کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود مظلومی یکی از گزینه‌ها است گفت: آقای مظلومی هم می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد.

انتهای پیام/ی

https://www.dana.ir/319674
ارسال نظر
نظرات