شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 16:07 منتشر شده در مورخ: 1394/03/11 شناسه خبر: 329754
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس:

قابل اعتماد نبودن به دشمن یکی از ارکان گزاره بر گ ملی است

قابل اعتماد نبودن به دشمن یکی از ارکان گزاره بر گ ملی است
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قابل اعتماد نبودن دشمن رنگ و بوی گزاره بر گ است و دشمن در طول تاریخ این واقعیت را به اثبات رسانده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا منصور حقیقت پور نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاستهای خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد گزاره برگ گفت: مقام معظم رهبری از زمان استارت مذاکرات 1+5 به روند این مذاکرات جهت توقف در ایستگاه نهایی خوش بین نبودند و در مقاطع زمانی مختلف تیم مذاکره کننده ایرانی را هدایت می کردند .

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: استکبار جهانی و چهار کشور دیگر حاضر در روند مذاکرات هسته ای از سربازان اردوگاه دشمن در دوران دفاع مقدس بودند و با هر روش و امکاناتی زهر خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران زده اند .
حقیقت پور با تاکید بر اینکه غیر قابل اعتماد بودن دشمن رنگ و بوی گزاره بر گ است، اضافه کرد: ملت ولایت مدار ایران اسلامی در صف حمایت از عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی شانه به شانه در کنار دولت مردان و متولیان نظام جمهوری اسلامی ایران با تبعیت از مقام معظم رهبری ایستاده اند .
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی در خاتمه با اشاره به حیله گری های استکبار جهانی پای میز مذاکرات 1+5 اظهار داشت: بازدید از مراکز نظامی و هسته ای ایران سنگی بزرگ از جنس دشمنی های امریکا و دست نشانده های این شیطان بزرگ در روند مذاکرات است .

انتهای پیام/ر

https://www.dana.ir/329754
ارسال نظر
نظرات