شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1394/03/11 شناسه خبر: 329789
با انتشار بیانیه ای اعلام شد

نخبگان گلوگاهی،حامیان گزاره برگ ملت ایران

نخبگان گلوگاهی،حامیان گزاره برگ ملت ایران
نخبگان علمی، فرهنگی و مجامع اقشاری شهرستان گلوگاه از گزاره برگ ملت ایران که با هدف حفظ منافع و عزت کشور در شش بند با حضور خانواده شهدای هسته ای و 17317 حقوقدان خطاب به مردم جهان و تیم مذاکره کننده رونمایی شد، حمایت می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از بلاغ، در این بیانیه آمده است: رونمایی از گزاره برگ ملت ایران که خواست عموم ملت ایران است و برای منافع و عزت کشور در برار زیاده خواهی های دشمنان و کینه توزی های تمام نشدنی مستکبران با حضور خانواده شهدای هسته ای و ۱۷۳۱۷ حقوقدان، نشان از بصیرت مثال زدنی ملت ایران دارد.

گزاره برگ ملت ایران مصداق توافق خوب و رعایت خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است که در فرمایشات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب ذکر شده است.

خواسته نخبگان گلوگاهی از تیم مذاکره کننده، حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، شهدا، آبرو، اقتدار نظام اسلامی که تماما توسط نخبگان داخل کشور کسب شده و حاصل مقاومت ۳۷ ساله ملت فهیم ایران در برابر دسیسه، طوفان ها و فتنه های دشمن است.

تیم مذاکره کننده از حقوق ملت ایران در برابر زیاده خواهی های کینه توزانی که چشم دیدن پیشرفت و اعتلای نظام اسلامی را ندارند و مخالف برقراری حکومت اسلامی در جهان هستند محافظت کنند و اجازه بازرسی از مراکز نظامی و اعمال محدودیت روی فعالیت دانشمندان که هسته ای منافع ملی ملت ایران را به خطر می‌اندازد را ندهند.

 
گزاره برگ ملی هسته ای

ما ملت ایران با تأسی به رهبر حکیم خود و با تاکید بر مواضع صریح دیگر مقامات عالی کشور  با انتشار این گزاره برگ ملی  شرط هرگونه توافق هسته ای را رعایت اصول زیر میدانیم:
اصل یک: تمام تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و هم زمان با امضاء توافقنامه کاملاً لغو(نه تعلیق)شود.

اصل دوم: دستاورد های هسته ای در حد نیازهای واقعی کشور باید حفظ و تقویت شود.
اصل سوم: هیچ مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای و هیچ محدودیتی برای دانشمندان مربوط وجود نداشته باشد.

اصل چهارم: هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی اعمال نشود.
اصل پنجم: هیچ گونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست.
اصل ششم: توافق هسته ای باید بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.

ما اعلام می داریم منافع و عزت کشور و شش اصل فوق باید در توافقنامه هسته ای رعایت شود وگرنه مصداق توافق بد است و یک قرارداد تحمیلی، استعماری و غیرقانونی و نامشروع است و هیچ کس از طرف ملت ایران اجازه امضای قراردادی بدون رعایت اصول ۶ گانه فوق را ندارد.

انتهای پیام/گ

https://www.dana.ir/329789
ارسال نظر
نظرات