شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 18:26 منتشر شده در مورخ: 1394/03/11 شناسه خبر: 329991

گزاره برگ ملی هسته ای ایران کابوسی تلخ برای آمریکایی ها/ ملت ایران زیر بار زور نمی روند

گزاره برگ ملی هسته ای ایران کابوسی تلخ برای آمریکایی ها/ ملت ایران زیر بار زور نمی روند
مذاکرات هسته ای و کارشکنی آمریکا و هم پیمانانش به کابوسی تلخ برای آنها در دنیا تبدیل شده است زیرا از یک طرف برای پاسخ گویی به افکار عمومی دنیا نمی توانند به یک باره همه چیز را رد کنند و مذاکرات را بهم بزنند و از طرف دیگر اسرائیل غاصب بعنوان "مگس بر روی دوغ"سعی می کند مسیر مذاکرات از جهت خود منحرف کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از بیان روز،با گذشت12سال از مذاکره و گفتگو روشن است که دشمن به دنبال حل وفصل مشکلات نیست وهمیشه قصد دارد از طریق زور وارد میدان شود اما در طی دو سال اخیر آنها هم به خوبی به این مسئله آگاهی پیدا کرده اند که ملت ایران از طریق زور،فشار و تحریم زیر بار برخی ادعاهای آنها نمی رود.

همانطور که رهبر انقلاب رسما اعلام کرد"آمریکا عهدشکن و غیرقابل اعتماد است" و تیم مذاکره کننده باید به فریب و نیرنگ آنها توجه داشته باشد.

بلافاصله مسئولان آمریکایی برای اینکه بد عهدی خود را به ملت ایران دوباره نشان دهند پس از مذاکرات لوزان ،گزاره برگ جعلی را منتشر کردند که در آن از بازدید مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای خیال بافی هایی شده بود .

رهبر انقلاب در دانشگاه امام حسین(ع) در این باره هم موضع صریح اعلام کرده اند"یک نمونه از زیاده خواهی های طرف مقابل در مذاکرات هسته ای را، درخواست برای بازرسی از مراکز نظامی و گفتگو با دانشمندان و محققان ایرانی بیان کردند و افزودند: همانگونه که قبلا هم گفته شد، اجازه هیچگونه بازرسی از هیچیک از مراکز نظامی و همچنین گفتگو با دانشمندان هسته ای و سایر رشته های حساس و اهانت به حریم آنها، داده نخواهد شد.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: من اجازه نخواهم داد که بیگانگان بیایند و با دانشمندان و فرزندان عزیز و برجسته این ملت صحبت و از آنان بازجویی کنند.
ایشان با تأکید براینکه هیچ ملت و دولت عاقلی اجازه چنین کاری را نمی دهد، گفتند: دشمن پررو و وقیح، انتظار دارد که ما اجازه دهیم آنها با دانشمندان و محققان ما درباره یک پیشرفت اساسیِ بومی و ملی گفتگو کنند اما مطلقاً چنین اجازه ای داده نخواهد شد.
رهبر انقلاب خاطر نشان کردند: این موضوع را دشمنان نظام اسلامی و همه کسانی که منتظر تصمیم نظام هستند، به روشنی متوجه شوند.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: مسئولین عزیز کشور که با شجاعت در این میدان حرکت می کنند، بدانند که تنها راه مقابله با دشمن وقیح، عزم راسخ و عدم انفعال است."

ملت ایران در تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بارها بر این مسئله تاکید کرده اند که "انرژی صلح آمیز هسته ای حق مسلم ماست" و با قلدری و زورگویی هیچ وقت دست از این حق بر نخواهیم داشت.

آمریکایی ها قصد دارند با دبه کردن ،افکار عمومی را به سمتی هدایت کنند که ایران در نهایت مذاکرات را به هم زده است و به همین خاطر که هرزگاهی مسائلی را بعنوان بازدید از مراکز نظامی و مصاحبه با دانشمندان هسته ای بیان می کند.

اما تیم مذاکره کننده 1+5 باید بداند ملت ایران گزاره برگ مقاومت ،دفاع از حق هسته ای و زیر بار زور نمی رود را همچنان روی میز دارد.

تحریم های به اصطلاح فلج کننده غرب بر علیه ایران به مراحل پایانی خود نزدیک شده و اوباما همچنان برای راضی نگه داشتن صهیونیست ها در برخی از مواقع مسئله تحریم ها را پیش می کشد ،به نظر می رسد این راهبرد شکست خورده آمریکا هم راه به جایی نمی برد و اوباما هر چه سریتر برای جلوگیری از یک شکست بین المللی در قبال ایران تصمیم گیری کند یا باید در باتلاق فکت شیت خود غرق شود.

علی صفر مرادی

انتهای پیام/ر

https://www.dana.ir/329991
ارسال نظر
نظرات