شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1394/03/11 شناسه خبر: 330092
قائم مقام انجمن اسلامی بازار:

ترور دانشمندان هسته‌ای پیامد بازدید‌های آژانس بود/مفاد گزاره برگ ملی خطوط قرمز مذاکرات است

ترور دانشمندان هسته‌ای پیامد بازدید‌های آژانس بود/مفاد گزاره برگ ملی خطوط قرمز مذاکرات است
قائم مقام انجمن اسلامی بازار گفت: ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نقطه ننگین توطئه‌های دشمن با ترفند بازدید از مراکز نظامی و نشست با دانشمندان هسته‌ای ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سیدمجتبی قائمی در گفت‌وگو با خبرنگار رازق با اشاره به رونمایی از گزاره برگ ملی توسط خانواده شهدای هسته‌ای، اظهار کرد: بار اول که نمایندگان آژانس برای بازرسی از مراکز هسته‌ای وارد خاک ایران شدند با این توطئه مهره‌های ارزشی و دانشمندان نخبه ایران اسلامی را شناسایی کردند .


عراق در برابر توطئه بازرسی از مراکز نظامی درس پس داده است

وی با تأکید بر اینکه عراق در این راستا درس پس داده است، تصریح کرد: مأموران آژانس با شناسایی دانشمندان هسته ای ایران شاخه ترور را در تاریخ ایران اسلامی به ثبت رساندند و این امر نباید بار دیگر تکرار شود.


قائم مقام انجمن اسلامی بازار در ادامه این مطلب افزود: مقام معظم رهبری به عنوان رهبر جهان اسلام و ولی فقیه دانا و آگاه با اشراف به سابقه و انگیزه دشمن در جریان دشمنی با ایران و تخریب نظام جمهوری اسلامی، خطوط قرمز روند مذاکرات هسته‌ای و بازدید از مراکز نظامی و حساس ایران اسلامی را با شفافیت بیان کردند.


وی محتوای این گزاره برگ را از خطوط قرمز طراحی شده توسط مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: ایشان خط و مسیر درست را به نمایندگان ایران در جریان مذاکرات هسته‌ای نشان دادند .


قائمی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری بارها خطاب به کشورهای حاضر در مذاکرات 1+5 تاکید داشتند که ایران اسلامی حتی یک قدم از مواضع خود به ویژه لغو کامل تحریم‌ها با امضاء در نسخه نهایی توافقنامه کوتاه نمی‌آید،

اضافه کرد: تیم مذاکره کننده و دولت مردان مجلس و ملت باید فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارشان قرار دهند.


قائم مقام انجمن اسلامی بازار ایستادگی برابر زیاده‌خواهی دشمن، پای میز مذاکرات را مطالبه ملت و متولیان نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و اظهار کرد: دشمن به نفع ایران در مذاکرات 1+5 حاضر نشده است زیرا استکبار جهانی به دنبال منفعت طلبی برای ایران نیست.


قائمی در خاتمه با تاکید بر محتوای گزاره برگ ملی اظهار کرد: گزاره برگ منتشر شده خطوط قرمز در روند مذاکرات است و بارها توسط مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های مختلف بیان شده است.

 

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/330092
ارسال نظر
نظرات