شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: گزاره برگ ملی
ساعت: 19:28 منتشر شده در مورخ: 1394/03/11 شناسه خبر: 330290
در حمایت از گزاره برگ ملی هسته‌ای عنوان شد؛

قهرمان کاراته جهان: راه را رهبرمان نشان داده است

قهرمان کاراته جهان: راه را رهبرمان نشان داده است
امیر مهدی‌زاده با حمایت از گزاره برگ ملی هسته ای تاکید کرد که برای ملت ایران نقطه شروع و پایان صحبت های رهبری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، امیر مهدی زاده قهرمان کاراته جهان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج درباره گزاره برگ هفته ای منتشر شده مردمی گفت: راه را صحبت های هفته پیش رهبری نشان داده است. برای مردم ایران هم اصل همان صحبت های رهبری است که تاکید کرده اند اجازه هیچ نوع بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه ( بازجویی) از دانشمندان هسته ای ایران داده نمی شود.

 

وی در خصوص امضای گزاره برگ ملی هسته ای توسط 17 هزار 317 حقوق دان ایرانی برای حفظ منافع ملی کشور ادامه داد : آنچه که صد در صد مشخص است این است که ما به دنبال حفظ اقتدار خود هستیم و در این راه با سرلوحه قراردادن رهنمودهای رهبری ، به دفاع از ارزشهای اسلامی و دفاع از خون شهدا می پردازیم. آنچه که ما می خواهیم کاملا مشخص است. همانطور که خط قرمزهایمان مشخص است. عزت ایرانی تحت هر شرایطی باید حفظ شود و ملت ایران از این مهم چشم پوشی نمی کنند.

 

دارنده مدال طلای جهانی کاراته اظهار داشت: بهترین راهبردی که تیم مذاکره کننده هسته ای ایران می تواند پیش بگیرد صداقت است. مسئله ای که در تمام طول مدت مزاکرات به آن توجه شده و این نشان می دهد که ایران مشکلی ندارد و این در واقع طرف مقابل است که بهانه جویی و کار شکنی می کند. مسئله ای که نشانگر ترس و وحشت آمریکاست و چه چیز بهتر از اینکه آمریکا و غرب از ما وحشت دارد؟

 

مهدی زاده با تاکید بر اینکه توافق به هر قیمتی پذیرفتنی نیست افزود: « مسئولان باید بدانند مردم پشت آنها هستند. ما تا الان با تحریم های زیادی دست به گریبان بوده ایم اما زندگی خود را ادامه داده ایم و بعد از این هم ادامه می دهیم. ما به دنبال توافق هستیم اما نه توافق به هر قیمتی . غرب باید بداند که نمی تواند تحت هر شرایطی ما را مجبور به پذیرش توافقنامه کند. بلکه باید این توافق نامه طبق اصول و با رعایت حق و حقوق ملت ایران صورت پذیرد.

 

وی همچنین خاطر نشان کرد: بدون شک تیم مذاکرده کننده ایران قبل از هر چیزی به شان مردم می اندیشد و با توصیه های رهبری اجازه نمی دهد غرب از ماجرای توافقنامه به سود خود استفاده کند.

 

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/330290
ارسال نظر
نظرات