شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1394/03/12 شناسه خبر: 330474

حمایت قوی‌ترین معلول جهان از گزاره برگ ملی هسته‌ای/سیامند رحمان: برابر نقض‌عهد دشمن ساکت نمی‌مانیم

حمایت قوی‌ترین معلول جهان از گزاره برگ ملی هسته‌ای/سیامند رحمان: برابر نقض‌عهد دشمن ساکت نمی‌مانیم
قوی‌ترین معلول جهان سرلوحه قرار دادن فرمایشان مقام معظم رهبری در ماجرای توافقنامه هسته‌ای را بهترین راهکار برای موفقیت در این راستا بیان کرد و گفت: ملت ایران برابر پیمان شکنی دشمن ساکت نمی‌ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سیامند رحمان قهرمان وزنه برداری پارالمپیک و جهان در گفتگو با خبرنگار ورزش بسیج گفت:امضا تفاهم نامه و برداشته شدن تحریم ها خواسته اصلی ملت ایران است.اما قرار نیست برای رسیدن به این خواسته به دشمنانمان باج دهیم. بلکه باید با حفظ عزت ملت ایران این توافق انجام شود.

 

قوی ترین معلول جهان با اشاره به گزاره برگ ملی هسته ای که توسط 17 هزار حقوق دادن ایرانی به امضا رسیده است اظهار داشت: گزاره برگی که در مقابل فکت شیت آمریکایی منتشر شد، نشان از وحدت ملت ایران داشت. غرب و آمریکا باید بدانند ما به دنبال توافقی منطقی هستیم. می خواهیم چنین توافق نامه ای امضا شود اما هرگز بابت آن باج نخواهیم داد.

 

وی ادامه داد: تیم مذاکره کننده هسته ایران هم اگر چه تمام هم و غم اش گرفتن حق مردم و حفظ منافع ملت ایران است اما اگر فرمایشان رهبر معظم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهد، نه تنها این اجازه را به دشمان نمی دهد که پا را فراتر بگذارند بلکه می تواند به موفقیتی ارزشمند دست یابد.

 

قهرمان بازیهای آسیایی 2014 کره جنوبی همچنین افزود: مردم مذاکرات را با حساسیت تمام دنبال می کنند و همه در انتظار برداشته شدن فشارهای ظالمانه هستند اما اگر دشمن بخواهد پا را از گلیم خود درازتر کند، با آن برخورد خواهند کرد. چرا که ما به دنبال حق و حقوق خود هستیم و در این راستا به قول هایی که داده ایم هم عمل کردیم اما اگر آنها بخواهند نقض عهد کنند، برابر آن ساکت نمی مانیم.

https://www.dana.ir/330474
ارسال نظر
نظرات