شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:45 منتشر شده در مورخ: 1394/03/12 شناسه خبر: 330628
زهره الهیان در گفت‌وگو:

گزاره برگ ملی صدای یکپارچه ملت برای دفاع از حقوق هسته‌ای است

گزاره برگ ملی صدای یکپارچه ملت برای دفاع از حقوق هسته‌ای است
الهیان گفت: ارائه مطالبات به حق مردم در ارتباط با حقوق هسته ای موضوعی است که در گزاره برگ ملی به آن تأکید شده است؛ در حقیقت گزاره برگ ملی صدای ملت یکپارچه برای دفاع از حقوق هسته ای است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت طنین یاس، زهره الهیان، نماینده مردم تهران در مجلس هشتم در خصوص گزاره برگ ملی اظهار داشت: ارائه مطالبات به حق مردم در ارتباط با حقوق هسته ای موضوعی است که در گزاره برگ ملی به آن تأکید شده است و ابعاد مختلف حقوق ملت ایران در آن ذکر شده است.

 

وی افزود: نخبگان، دانشجویان و حقوقدانان صیانت از حقوق هسته‌ای ملت ایران را از وظایف اصلی تیم مذاکره کننده هسته ای می دانند و انتظار می رود با حمایت از حقوق هسته ای ، در راستای عزت ملت گام بردارند.

 

الهیان در ادامه این مطلب تصریح کرد: رعایت خطوط قرمزی که از سوی رهبر معظم انقلاب تببین شده است نباید فراموش شود، این خطوط در روند مذاکره باید مورد توجه قرار گیرد؛ مطالبه مردم از تیم هسته ای این است که با رعایت خطوط قرمز حقوق و عزت ملت نیز حفظ شود.

 

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم خاطرنشان کرد: بخشی از مردم، حقوقدانان و دانشجویان به این گزاره برگ ملی پیوسته اند اما صدای ملت یکپارچه برای دفاع از حقوق هسته ای است.

 

انتهای پیام/خ

 

https://www.dana.ir/330628
ارسال نظر
نظرات