شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:34 منتشر شده در مورخ: 1394/03/12 شناسه خبر: 330664
مسئول کمیته دانشجویی پیگیری حقوق هسته‌ای دانشگاه‌های کهکیلویه و بویراحمد:

دانشجویان یاسوجی در حمایت از گزاره برگ ملت ایران تجمع می‌کنند

دانشجویان یاسوجی در حمایت از گزاره برگ ملت ایران تجمع می‌کنند
گروهی که خود را روشنفکر می‌پندارند و گاها صاحب رسانه‌اند سعی در تطهیر چهره آمریکا داشته و با سیاه نمایی شرایط روز هدفشان تقابل دولت و ملت و فشار به هردو برای رسیدن به هرتوافقی ولو بد بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی؛ عبدالحسینی مسؤل کمیته دانشجویی پیگیری حقوق هسته ای قرارگاه دانشجویی شهید طیب اظهار داشت:شرایط روز کشور به گونه ایست که باید مفهوم دقیق دشمن را شناخت و مصداق های عینی آن را در دنیا شناسایی کرد.چرا که اگر دشمن را نشناسیم از مذاکرات نتیجه قابل قبولی برون نخواهد آمد.وی تصریح کرد:متأسفانه در طول حدود دوسال مذاکره گروهی که خود را روشنفکر می پندارند و گاها صاحب رسانه اند سعی در تطهیر چهره آمریکا داشته و با سیاه نمایی شرایط روز هدفشان تقابل دولت و ملت و فشار به هردو برای رسیدن به هرتوافقی ولو بد بودند.
 

وی افزود: زیاده خواهی ها و مطالبات خبیثانه غربی ها از یک سو و کج فهمی و جهالت برخی داخلی ها برای القای پذیرش هر توافقی ولو بد از سوی دیگر ما دانشجویان استان را بر آن داشت تا به پا خیزیم و ((تجمع ما اجازه نخواهیم داد)) را برگزار کنیم. در واقع تجمع ما اجازه نخواهیم داد به معنای آن است که قرمزی خطوطمان کم رنگ شدنی نیست.
 

عبدالحسینی اشاره داشت:ما دانشجویان هم صدا با تمامی ملت ایران میخواهیم به تیم مذاکره کننده کشورمان بگوییم که با پافشاری بر خطوط قرمز نظام اجازه ندهند که عزت و شرف و حیثیت ملت لطمه ببیندو به همه این بزرگواران می گوییم که تلاش بی وقفه شما در طول این مدت را فراموش نکرده ایم و اگر زمانی به دلیل زیادخواهی طرف مقابل ومقاومت انقلابی شما،مادامی که بر اصول و ارزش های انقلابی پافشاری نمایید ولو توافقی حاصل نشود کماکان مورد حمایت ملت خواهید بود.
 

وی خاطر نشان کرد:به اطلاع عموم ملت انقلابی و همشهریان عزیز می رسانیم که علی رغم اینکه هم اینک در فرصت محدود امتحانات پایان ترم به سر می بریم اما بنا به ضرورت و پا به پای تاکیدات مکرر رهبرفرزانه انقلاب در موضوع مذاکرات هسته ای و عدم خوش بینی به طرف غربی و در واکنش به زیادخواهی سران  غربی ، تجمعی را در حمایت از دیپلماتهای هسته ای و تاکید برگزاره برگ ملی مذاکرات و اینکه هرتوافقی باید از قبل به اطلاع ملت برسد برگزار می شود.
 

مسؤل کمیته دانشجویی پیگیری حقوق هسته ای قرارگاه دانشجویی شهید طیب بیان داشت: این تجمع امروز سه شنبه ساعت ۱۶ در مسجد حضرت ابالفضل یاسوج واقع در گلستان ۵ با حضور قاطبه دانشجویان و سخرانی دکتر هدایتخواه برگزار خواهد شد. فرزندان دانشجوی شما از همه مسئولان و مردم ولایی شهر یاسوج برای شرکت در این برنامه دعوت می نماید.

 

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/330664
ارسال نظر
نظرات