شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:48 منتشر شده در مورخ: 1394/03/17 شناسه خبر: 330715
امام جمعه چرداول:

«گزاره برگ ملی» خواسته برحق ملت ایران است

«گزاره برگ ملی» خواسته برحق ملت ایران است
امام جمعه شهرستان چرداول گفت:«گزاره برگ ملی» خواسته برحق ملت ایران است که تیم مذاکره کننده هسته ای باید آن را نصب العین خود قرار داده و هرگز به مذاکره زیر شبه تهدید تن ندهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا،حجت الاسلام والمسلمین"احمد امرائی"امام جمعه شهرستان چرداول در گفتگوی اختصاصی با دیار زاگرس گفت:«گزاره برگ ملی» اقدامی بود که به واسطه آن مردم مطالبات خود از تیم مذاکره کننده را ابراز کردند که این اقدام پشتوانه ای برای تیم مذاکره کننده است تا از «خطوط قرمز» نظام حراست و حق ملت ایران را بگیرند.

وی اظهار داشت:گزاره برگ ملی پیام روشن ملت ایران است وتداوم پیگیری خواسته مردم ضرورت دارد.

امام جمعه شهرستان چرداول افزود:تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان باید بداند و هوشیار باشد که هر چند  تلاش فراوانی در جهت احقاق حق ملت ایران نموده است اما کوچکترین انحراف در دفاع از این حق مسلم، ضربات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت که بازرسی از مراکز نظامی و مصاحبه( در حقیقت بازجویی) از دانشمندان هسته ای بخشی از این انحراف بزرگ و تاریخی است.

امرائی گفت: گزاره برگ ملی با بهره گیری از بیانات مقام معظم رهبری در قالب یک بیانیه داخلی بامحتوای عزت آمیز و اقتدار ایران اسلامی به امضاء ملت ایران رسیده است.

 انتهای پیام/ر

https://www.dana.ir/330715
ارسال نظر
نظرات