شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1394/03/12 شناسه خبر: 330716

حمایت نویسنده «دا»از گزاره برگ ملی؛ تیم مذاکره‌کننده با بصیرت در مقابل مستکبران بایستد

حمایت نویسنده «دا»از گزاره برگ ملی؛ تیم مذاکره‌کننده با بصیرت در مقابل مستکبران بایستد
نویسنده کتاب "دا " گفت: ما در تحریم اقتصادی فرزند رمضانیم و در مواجهه با تهدید نظامی فرزند عاشورائیم. لذا تیم مذاکره کننده هسته ای به پشتوانه مردم غیور و با بصیرت، محکم و استوار در مقابل مستکبران بایستند و حقوق به حق مان را مطالبه نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سایت طنین یاس، سیده اعظم حسینی، نویسنده کتاب دا در گفت وگو با خبرنگار طنین یاس با تایید گزاره برگ ملی اظهار داشت: اصولی که در گزاره برگ مردمی ملت ایران در رابطه با مذاکرات هسته ای بر شمرده شده، اصولی منطقی و مبنایی است. گذر از این اصول ماهیت مذاکرات را متزلزل، مخدوش و غیر قابل پذیرش می کند.

 

وی با بیان این که تیم مذاکره کننده با اقتدار و تیزبینی و  با نظر به کارنامه سیاه استکبار در مقابله با کشورهای آزادیخواهی چون ایران اسلامی، حریم این اصول را حفظ کنند، تصریح کرد: دشمنان و زیاده خواهان بدانند ملت ایران باکی از تحریم ها ندارد.

 

نویسنده کتاب دا، خاطرنشان کرد:ما همچنان بر سر پیمان مان با امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب هستیم، ما در تحریم اقتصادی فرزند رمضانیم و در مواجهه با تهدید نظامی فرزند عاشورائیم. لذا تیم مذاکره کننده هسته ای به پشتوانه مردم غیور و با بصیرت، محکم و استوار در مقابل مستکبران بایستند و حقوق به حق مان را مطالبه نمایند.

 

انتهای پیام/خ

 

https://www.dana.ir/330716
ارسال نظر
نظرات