شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:33 منتشر شده در مورخ: 1394/03/13 شناسه خبر: 331273

امضای آیت الله جزایری پای گزاره برگ ملی هسته ای+عکس

امضای آیت الله جزایری پای گزاره برگ ملی هسته ای+عکس
حضرت آیت الله موسوی جزایری با امضای گزاره برگ ملی هسته ای از آن حمایت کرد و به بدعهدی آمریکا و هم‌پیمانانش در مذاکرات هسته‌ای هشدار داده و از تیم مذاکره‌کننده کشورمان خواستند با بصیرت و محکم در مقابل زیاده‌خواهی‌های 5+1 بایستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از رهیاب نیوز، حضرت آیت الله موسوی جزایری با امضای گزاره برگ ملی هسته ای از آن حمایت کرد و به بدعهدی آمریکا و هم‌پیمانانش در مذاکرات هسته‌ای هشدار داده و از تیم مذاکره‌کننده کشورمان خواستند با بصیرت و محکم در مقابل زیاده‌خواهی‌های 5+1 بایستند.

 چند روز پیش گزاره برگ ملی هسته‌ای با حضور خانواده شهدا و امضای بیش از 17 هزار حقوقدان کشورمان رونمایی شد. مفاد و اصول بیان شده این گزاره‌برگ این‌روزها به هدف و حرف مشترک همه آحاد ملت تبدیل شده است تا باهمدلی و همزبانی بیشتر، تیم‌مذاکره‌کننده کشورمان با دست پر و با پشتوانه‌ای از حمایت مردمی روانه دور جدید مذاکرات هسته‌ای با 1+5 شوند. در این میان چهره‌های سرشناس اقشار مختلف به نمایندگی از ملت ایران با اعلام حمایت از گزاره برگ ملی، به بدعهدی آمریکا و هم‌پیمانانش در مذاکرات هسته‌ای هشدار داده و از تیم مذاکره‌کننده کشورمان خواستند با بصیرت و محکم در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان بایستند.

آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان نیز در حاشیه تجمع تجمع ما اجازه نمی دهیم که توسط طلاب و روحانیون خوزستانی برگزار شد همراه با سایر روحانیون و علمای استان این گزاره برگ را امضا کرد.

انتهای پیام/ن

https://www.dana.ir/331273
ارسال نظر
نظرات